Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tydzień.Jak się czułyście czujecie? Mam niepokojące objawy ..

Polecane posty

Gość gość

Witajcie może panikuje to moje pierwsze dziecko więc zapytam się czułyście,czy czujecie w 35 tygodniu ciąży ?? Ja od pewnego czasu mam ból w kroczu ciężko mi chodzić i przekręcić na bok.Odczuwam,również ruchy dziecka w pachwinach jest to bardzo nie przyjemne i bardzo boli.Codziennie mam popuchnięte dłonie i stopy oraz bardzo się poce w nocy.Brzuch mi się znacznie obniżył na dwa palce.Czy to normalne w tym tygodniu ciąży czy nie potrzebnie się martwię,a może iść do lekarza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się czuje normalnie. Nie mam obrzęków, dziecko się rozpycha. To bardzo czasem nieprzyjemne jak naciska na pęcherz. Poza tym w nocy drętwieją mi ręce i lapie skurcz nóg czasem. Siku juz tak często nie chodzę. Jak długo stoję to niestety czuje jak mi jakby macica opada. Spojenie lonowe boli mnie od dłuższego czasu. Ale ogólnie jestem bardzo, aż za bardzo szczupła i jest mi lzej niż w pierwszej ciąży. Wtedy przytyłam 20kg. Teraz jakies 9kg. Termin mam na 22 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko normalne poza tym bolem w pachwinach. To moze byc rozejscie sie spojenia lonowego. Idz do ortopedy sprawdzic, bo majac to i rodzac naturalnie mozesz miec takie komplikacje, ze na pol roku cie zagipsuja i spędzisz je w szpitalu zamiast w domu z maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×