Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SQ1985

Dwie obrączki.

Polecane posty

Witam, Po śmierci żony nigdy nie rozstałem się z obrączka, Teraz po kilku latach jestem w nowym związku i planujemy ślub. Obecna partnerka jest wieloletnia znajomą moją i mojej zmarłej żony. I nigdy nie miała żadnych uwag co do tego ze nadal nosze obrączkę. Teraz podczas rozmów związanych z organizacja ślubu doszliśmy do tematu obrączek. I tu zostałem całkowicie zaskoczony jej słowami, że nie rząda a nawet nie chce żebym rezygnował pierwszej obrączki, że mogę przecież nosić dwie. Często rozmawialiśmy o moim pierwszym małżeństwie, jak ono wyglądało, co czuliśmy do siebie, nigdy ten temat nie był przez nas omijany a nawet obecna partnerka zachęcała mnie do rozmowy o tym. Czy mogę nosić dwie obrączki naraz. Jak tak to na której ręce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdowiecie chyba nosi obrączkę na lewej ręce. Nikt Ci nie zabroni nosić dwuch ale czy ma to sens? Zaczynasz nowy początek swojego życia co nie znaczy ze zapomniesz o zmarłej żonie. W ogóle pytanie jest dziwaczne. Bo co chcesz nosić dwie na jednym palcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie że strony nowej kobiety że tak zareagowała. Myślę jednak że nie powinieneś nosić 2 obrączek. Pierwsza żonę masz i zawsze będziesz miał w sercu w jakimś sensie ale żonę ma się jedna (w tym samym momencie ) dlatego zamknij rozdział i otwórz nowy. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj szansę nowemu życiu... obrączkę żony schowaj jak skarb, a na palcu noś symbol nowego związku :-) Bo obrączka to symbol, początek, emocjonalna dojrzałość do zrobienia tego kroku w przód... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

i jak to rozwiązałes w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×