Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeooooLeooo

Jak tanio urzadzic lazienke?

Polecane posty

Moja stara lazienka delikatnie mowiac nie zaczyna wygladac dobrze ... Widac, ze pamieta poczatki tego wieku ... no ale mam zamiar cos z tym zrobic. Tylko dokladnie nie wiem, ile taki generalny remont bedzie mnie kosztowal? Prosilbym Was o jakies orientacyjne koszty, zebym wiedzial ile na to wszystko wziac kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile chcesz rzeczy wymienić? Jaką powierzchnię ma łazienka? Podaj więcej informacji. Wcale nie musi wyjść tak drogo, ostatnio kuzyn robił remont łazienki, kupił tanie płytki, sam sobie położył i nie widzę, żeby zbankrutował. Nawet na wakacje do Turcji się wybiera! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wanne, to na poczatek, z reszta sie zobaczy, no i plytki, a powierchnia, tak na oko 4m2. Gdzie kupil? No tak, ale on umial sobie polozyc plytki, ja to juz bede musiala inaczej kombinowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj https://www.twojelazienki.pl/ przywieźli mu do domu, wszystko elegancko a cena była naprawdę konkurencyjna. Sama myślę, żeby u nich kupić płytki też, ale zawsze jakoś brakuje mi czasu, żeby porządnie się za to wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje! no przyjrzalam sie wszystkiemu i rzeczy mi sie podobaja. No i dzwonilam do nich i rzeczywiscie chyba nie zbankrutuje :) przynajmniej jeden problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej odłożyć troszkę grosza niż brać kredyt! Jesli chcesz zaoszczędzić na wyposażeniu i materiałach to poszukaj czegoś tutaj: http://swiatlazienek.com.pl/index.php. mają fajne rabaty i promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnySopot
Jeżeli chcesz tanio urządzić łazienkę na pewno przyda ci się przeglądarka cen. Ja osobiście korzystam z najlepszej na rynku Tu możesz sprawdzić, porównać i wybrać najtańszą cena rzeczy które ciebie interesują i to bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz tanio urządzić łazienkę na pewno przyda ci się przeglądarka cen. Ja osobiście korzystam z najlepszej na rynku Tu możesz sprawdzić, porównać i wybrać najtańszą cena rzeczy które ciebie interesują i to bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×