Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jordanka28

klaps w tyłek Panowie co to oznacza

Polecane posty

Gość jordanka28

Mam nowego partnera i on bardzo lubi dawać mi klapsy podczas seksu, zwłaszcza w niektórych pozycjach np. na pieska....co to dla faceta oznacza? co w ten sposób okazujecie panowie???? bardzo mnie to interesuje....proszę niech cie chłopcy wypowiedzą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopy niech mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze jestes jego jak chcesz wiecej to na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
dlaczego na priv ,napisz proszę tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
oczywiście on zawsze patrzyy zeby ten klaps nie był za mocny...nawet za pierwszym razem nie spytal juz po czy jest ok...to bylo takie delikatne musnieće raczką , nawet nie porządny klaps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
miało być "mnie spytał czy ok";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzisz tutaj nie da sie normalnie pisac dlatego prosze o priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W p****lach sie naogladal i mysli ze klepanie po tylku podnieca laski ;) zadna filozofia sie za tym nie kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, moj facet tak robi, dla niego to takie okazanie kobiecie, ze nalezy do niego, że nad nią dominuje , zresztą tyłeczek się wtedy zatrzęsie i to jest dla niego podniecające. Czasem potrafi takieko klapsa sprzedać piersiom, też fajnie bo się zatrzęsą jak galarety. Faceci niektórzy lubią potraktować kobietę e łózku jak swoją s*kę stąd takie zapędy "jesteś moja, mogę zrobić z tobą co chcę, jak chcę i kiedy chcę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy, że lubi dać klapsa w dupę. Poważnie musicie wszystko analizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
Tak własnie...jeteśmy kobietami i musimy wszytko analizozwać...wierze że da sie tu normalnie rozmawiać i nie trzeba na priv....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
dzięki koleżanko powyżej za interpretacje, ale mi sie akurat nic nie trzesie od 16 lat sport uprawiam wiec raczej nie o drgania posladków tu chodzi ( nic mi nie drga, same mięśnie) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
no widzisz jak ładnie i kulturalnie piszesz....wiec jednak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominację. Ona wystawia, wypina pupę, nogi szeroko rozstawione. Jest mu poddana, bezbronna, gotowa do kopulacji ... na jego warunkach. Klapsy w tej sytuacji potęgują obustronnie to doznanie. Moja to uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Zgadza sie, klaps w pupe to dla faceta lekka dominacja nad kobieta podczas sexu. Ma to tez swoje walory wizualne (trzesace sie kobiece posladki), ktore poteguja podniecenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
Dziękuje Panowie powyżej ( V1 I gość) .....to by mi sie zgadzalo...on z lekka jest typem dominatora...w końcu nie na darmo ten mundur nosi....mi sie te klapsy podobają ...nie żeby mi przeszkadzalo...tak po prostu chciałam wiedzieć...mam raczej skąpe doświadczenia w tej sferze ;-) ale je poszerzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkp mozna ale do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
jak mi sie znudzi to mu zwyczajnie powiem..nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostaję klapsy w dwóch sytuacjach. Po pierwsze w czasie masażu jak dobiera się do mojej pupy. Rozmasowuje, powoli zniewala likwidując odruchowe zaciskania pośladków i guziczka. Jak już zasadniczo się rozluźniam tylko od czasu do czasu pojawiają się ostatnie oznaki oporu likwiduje je krótkimi siarczystymi klapsikami. Nie za mocno ale jednak zapiecze. Po drugie, i to już klimaty ostrzejsze, czasem bawimy się w regularne karcenie - taka domowa wersja Greya. Raz ale tylko raz moja pani mnie zaskoczyła, w zasadzie była pijana, oznajmiła że była bardzo niegrzeczna, zdjęła na imprezie majteczki i na pewno niejeden zobaczył jej szparkę spod miniówki. Należy jej się surowa kara i wystawiła na lanie nie pupę ale szeroko rozłożyła nogi żebym zbił ją w waginę, mokrą, napęczniałą i otwartą. Chciałem tylko leciutkie klepnięcia, ale domagała się prawdziwej kary. Zdjąłem pasek i każde kolejne było mocniejsze a jej ciągle było mało. No to zakończyłem niepokojącą mnie już zabawę naprawdę konkretnym pociągnięciem - ze dwa razy mocniejszym niż poprzednie. Krzyknęła i posikała się ale nagle była uspokojona. Zerżnąłem jeszcze jej bolącą cipkę - cd kary. Potem kochania nie było prawie tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
o rany......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też czasem dostaje klapsy packą skórzaną między nogi. Leżę na wznak z odchyloną do tyłu głową na miękkiej krawędzi łóżka. Żebym grzecznie robiła głębokie gardło dyscyplinuje mnie umiarkowanymi klapami między nogi i w piersi - na zmianę. Czuję się wtedy całkowicie ubezwłasnowolniona, zwolniona z odpowiedzialności za cokolwiek co robię. Wersja bardzo przyjemna pod warunkiem że bardzo rzadko. Wtedy bierze mnie w gardło, w pupę, masturbuję się intensywnie w cipkę na jego oczach - bo tego wymaga, każdy opór to bolesne uderzenie w cipkę. Chociaż właściwie bolesne są na początku potem i srom i piersi jakby oswajały się z packą i przyjmują coraz rzadsze uderzenia z podnieceniem jednocześnie z bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby macie takie fajne tyłki , że nie można się powstrzymać się nimi bawić .Ja zawsze jak klepie to mówię że ma zdrowe dupsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
no własnie ja mam raczej niefajny, zbyt duzy w mojej ocenie a on i tk klepie i klepie...;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekkie okazanie dominacji, przyjemny dźwięk pacnięcia. No i czerwony ślad na dupci. Ale najważniejsze to to że moja Pani to lubiła i bardzo ją to podniecało, więc to przynosiło pozytywne efekty dla jej podniecenia w trakcie seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
czyli jednogłosnie wszyscy Panowie potwierdzają ,że to oznacza lekka dominację......mi sie to podoba wiec chyba lubie być zdominowana ( tak lekko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że jest dużo kobiet takich jak Ty, które lubią otrzymywać klapsy, bo sam lubię je dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordanka28
to jest naprawde urocze ...takie hmm....męskie...no byle nie za mocno......rzeczywiście jest w tym cos z dominacji , czuje sie wtedy taka" jego"....nie mam odwagi niczemu się sprzeciwić ( właściwie to i tak nie chce sie sprzeciwiać bo jestem zachwycona wszystkim co ze mną wyczynia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to odczuwam jeszcze tak - klapsy zwalniają mnie z odpowiedzialności za to co robię pod jego wpływem. Czasem namawia, tj zmusza mnie do robienia jakiś bardzo nieprzyzwoitych rzeczy. Ja nie mam odwagi, nie mogę się przemóc, boję się reakcji innych. On naciska, w końcu daje mi klapsa, jeszcze mam opory, następny mocniejszy klaps i tak aż osiągnie co chciał. Różnych sytuacji to dotyczy, pół biedy jak tylko w sypialni, ale w ub. roku np prosto znad morza pojechaliśmy w bieszczady. Po plażowaniu toples miałam ładną równą opaleniznę. Szliśmy jakimś zupełnie pustym szlakiem i zdjęłam bluzkę żeby się poopalać. No i wtedy klapsami zmusił mnie do wędrowania bez stanika. Jak z przeciwka zbliżała się jakaś parka szybko założyłam. Zaraz jak ich minęliśmy przełożył mnie przez kolano, opuścił mi spodnie i klapsami na goły tyłek zmusił do obiecania, że do końca nasłonecznionego odcinka nie założę stanika. Jak założę to za karę dostanę paskiem. No i co, mus to mus - następnym ludziom powiedziałam po prostu cześć nie próbując się nawet zasłaniać. Zaskoczeni ale baaardzo uśmiechnięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z daleka
pytanie czy tobie się to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×