Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tydzien bol brzucha plecow i biegunka

Polecane posty

Gość gość

Hej ! Od trzch dni sie źle czuje nie śpię już trzecia noc.Myslalam ze to normalne w nocy bardzo twardnieje mi brzuch i bola pachwiny oraz podbrzusze.Dzis doszedl taki kujący bol pleców i biegunka.Czy dzwonić do lekarza ?? Nie mam skurczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym skonsultowała moze to są objawy przepowiadające.... ale jak twardnieje ci brzuch to powinnas się skontaktować może da ci nospe i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co opisujesz to są właśnie skurcze...czego Ty się spodziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być poród, zważywszy na tydzień ciąży powinnaś już być na oddziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego się miala spodziewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa poród już rodzi a gdzie wody płodowe wez nie strasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam takie objawy na miesiąc przed porodem i lekarz mi wcale nie mówił że to śa skurcze jak tu Pani wyżej opisała normalna reakcja organizmu który się przygotowywuję do porodu. Ale wszystkie zmiany trzeba konsultować zrobi c***ewnie ktg i zbada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszą odejść wody;] Na oddziele też nie powinna być bo jakos kobiety chodzą w 9 miesiącu i nikt ich do szpitala nie kładzie aczkolwiek może własnie rodzisz i ja bym szła do lekarza zamiast czekac aż dziecko sie udusi. Najwyżej Ci powie że panikujesz i odeśle do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tak zaczął się poród a po 16 godz zobaczyłam swojego synka :-) radzę udać się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska mentalność "czekać aż dziecko się udusi" tu na tej kafeterii zawsze ktoś pocieszny się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba nie rodziłyście - twardnienie to właśnie skurcze idiotki, a wody płodowe odeszły mi 30 minut przed wyjściem dziecka... naoglądacie się chyba amerykańskich filmów. Lekceważąc takie coś NARAŻASZ dziecko i jak coś mu się stanie to będzie tylko TWOJA WINA, nie żebraj wtedy o odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:10 - ale co ma do rzeczy, że kobiety chodzą w 9 mcu? Ale bez takich objawów. To nie czas na rodzenie! Do terminu ma jeszcze miesiąc, urodzi się wcześniak i to nie jest tak, że będzie miesiąc do tyłu, ten miesiąc może zaważyć na całym jego późniejszym życiu.... Poza macicą czas leci inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wypowiedzi niektórych forumowiczek to aż żal ... sciska....w 35 tygodniu jak najbardziej można rodzic, wczesniak bo wczesniak ale na to wplywu wiekszego nie mamy, opisane objawy sa jak najbardziej przeslanka by udać sie do lekarza czy ip - choćby dla spokoju. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie objawy już od 3 tygodni oprócz biegunki. Teraz 38 tc i dalej nie urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
,,11:10 - ale co ma do rzeczy, że kobiety chodzą w 9 mcu? Ale bez takich objawów. To nie czas na rodzenie! Do terminu ma jeszcze miesiąc, urodzi się wcześniak i to nie jest tak, że będzie miesiąc do tyłu, ten miesiąc może zaważyć na całym jego późniejszym życiu.... Poza macicą czas leci inaczej..." hehe no więc tak skoro trzeba tłumaczyć swój post jak krowie na rowie to proszę a więc : ,,ale co ma do rzeczy, że kobiety chodzą w 9 mcu?" a to,że ktoś wyżej napisał ,,dziś To może być poród, zważywszy na tydzień ciąży powinnaś już być na oddziale..." ,, Ale bez takich objawów. To nie czas na rodzenie!"-a to jak wczesniaki ,,mówią",że to już? mamie sie sni że będzie miała wcześniaka i idzie na porodówkę? Bo ja myślałam a nawet wiem z autopsji,że są objawy które to sygnalizują wiesz?:) ,,to nie czas na rodzenie"- krzycz doi brzucha -jeszcze nie Twój czas siedź tam:D ,,urodzi się wcześniak i to nie jest tak, że będzie miesiąc do tyłu, ten miesiąc może zaważyć na całym jego późniejszym życiu.... Poza macicą czas leci inaczej..." - to wiemy, tylko nie zawsze da się poród zatrzymać. ,,dziś Polska mentalność "czekać aż dziecko się udusi" tu na tej kafeterii zawsze ktoś pocieszny się znajdzie." a to co miałam napisać coś tylko po to,żeby autorce było lepiej z tym,że nie pojechała do lekarza? Napisałam swoje zdanie a autorka może je sobie olać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×