Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał121212

Wielu mezczyzn nie zeni sie tylko pozostaje kawalerami z powodu braku dziewictwa

Polecane posty

Gość Michał121212

Dzisiejszych kobiet. Bo takie nie dziewice to tylko na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam zamiaru wychodzić za mąż, bo dla was wszystkich kobieta jest tylko dziurą z dodatkową tkanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję ci się powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gratulacje głupocie jak dla ciebie to tylko błonka :) to szacunek do swojego ciała trzymając cnotę szanujesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście to wolałabym być pięcioma starymi pannami, aniżeli związać się z patologicznym wariatem Michałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to prawda, nadpodaz seksu powoduje że faceci w każdej kobiecie widzą dziwkę. Jak przeleci kilka chętnych które same się pchają do łóżka to potem wydaje mu się że wszystkie są takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:26 Nie pisałam o żadnej błonie nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Człowiek nigdy nie jest samotny, jeśli są wśród niego zaufani ludzie, może być co najwyżej sam. Wolę pomagać ludziom, od nich otrzymam wdzięczność, a dla faceta będę tylko czymś do przerżnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy szukają dziewic a jak już znajdą to później "ups nie wyszlo"i taka nie-dziewica rozpacza jaka to głupia była. A faceci szukają dalej.. Druga strona medalu każdy facet łapy pcha a nieliczni najpierw się oswiadczaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zakonu frajerze lub do seminarium, daj innym d**y i powieś się, jednego eunucha będzie mniej. A najpierw spytaj swojej mamy , ilu ją miało przed twoim ojcem. Chyba , że może biologicznym ojcem jest ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×