Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jutro mam rozwód...

Polecane posty

Gość gość

...więc trzymajcie kciuki za mnie i mojego (jeszcze) męża, żebyśmy go dostali :) Nie mieszkamy razem od roku, o nic się nie kłócimy, dziecko mamy prawie 18letnie. Oboje jesteśmy związani z innymi partnerami. Wszyscy mówią, że w takich sytuacjach sędziowie nie przyciągają, dają rozwód na pierwszej rozprawie, oby, oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jak nie ma pożycia małżeńskiego od 6 miesiecy to dają. Tym bardziej ze nie ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dwa ludziopobne stworki chcą ślubu - to ksiundz daje. Jak dwa ludziopodobne stworki chcą rozwodu - to wysoki swund daje. To o co ty się modlisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modliłam się o rozwód na pierwszej rozprawie. Sędziowie są różni. Dostaliśmy :) ale na ciekawską francę trafiliśmy, która ewidentnie oczekiwana prania brudów, opisywania przykrych sytuacji itd. Odpowiadaliśmy jej zdawkowo, bez wyciągania przykrych spraw, które są dla nas przeszłością. Jak moj byly sie w koncu wkurzyl i powiedzial ze sie kolegujemy , jest calkowity rozklad i nie chcemy rozpamietywac co złe, to sędzina była wyraźnie rozczarowana :D No nic, najważniejsze że za nami i każdemu życzę takiego rozstania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje. Łby sobie pourywacie za 20 lat ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×