Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulitek1991

toksyczny zwiazek

Polecane posty

Czesc wam.. wlasnie zrozumialam ze jestem w toksycznym zwiaku od dluzszego czasu... staram sie moze czasem robie bledy bo nie mowie wszystkiego co robie w danej chwili.. ale chyba wiem ze to nie jest normalne kiedy chce wyjsc ze znajomymi na piwo. A on pisze ze nie mialam nigdzie wychodzic i chcialby zebym wczesniej mu pisala takie rzeczy.. najpierw mowim ze mnie kocha kiedy moze mnie stracic a pozniej s********j.. potem znow wraca a mowi ze powinnam sie zmienic bo wszystko spieprzylam i pyta czy go kocham.. teraz sie stara ale na jaki czas ? znam go i wiem ze znow bedzie to samo.. tylko chyba nie wyobrazam sobie zycia bez niego.. chociaz nieraz mnie obrazal ale tlumaczy sie tym ze niepamieta.. ze to emocje.. mysle ze moze to ja wszystko psuje to ja sie nie nadaje do zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie razem do psychiatry i na terapię małżeńską. Uda się wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten czlowiek cie obraza, kontroluje, zaniza poziom twojej wartosci....tak, zyjesz w toksycznym zwiazku, z ktorego powinnas jak najszybciej sie wypisac. Kochasz go? I co z tego. Po to czlowiek ma mozg, zeby z niego korzystac, i nie kierowc sie tylko emocjami. Poboli i przestanie. I trafisz na czlowieka, ktory cie naprawde pokocha. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle facetow na swiecie. Zrobcie sobie reset i zacznijcie życie na nowo z kimś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak resety: przez rok jak w niebie, drugi rok średnio, trzeci rok bagno. I znów reset: przez rok jak w niebie, drugi rok średnio, trzeci rok bagno. I znów reset:.... I w ten sposób 1/3 życia żyjesz jak w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni nie sa malzenstwem zdaje sie wiec bez problemu wychodzisz z toksycznego związku i żyjesz dalej sama i samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, ze może to robić, bo możesz posiadać podświadomy program pychy i podświadomy program agresji do płci przeciwnej, ale żeby to sprawdzić należałoby poznać relacje przodków w Twojej rodzinie między sobą. Jeśli chcesz napisz. Podaję link w którym znajdziesz kontakt http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a ja podejrzewam że ty możesz posiadać podświadomy program robienia ludzi w hoja. Wiesz jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×