Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie jestem zwolenniczką wczesnych ciąż, ale kurczę, 40tka to już stara baba jest

Polecane posty

gość dziś "Oczywiście nie popieram ciąż osiemnastolatek, dwudziestolatek, w ogóle uważam że taki wiek 25, kiedy już się jest po studiach albo coś się w życiu przeżyło" 25-latki niewiele jeszcze przezyly i nawet psychicznie nie sa gotowe na bycie matka. Studia to nic - masz 25 lat, jestespo studiach i siedzisz na kasie w Biedronce - to mi rzeczywiscie matka. Dzieci powinno sie rodzic, jak sie ma ustabilizowana sytuacje materialna i zawodowa, a 25-latki tego nie maja, wiec bardziej rozumiem te 40-stki, one przynajmniej dojrzaly do bycia matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:03 DOKŁADNIE :) Piona! Mnie tez wkurza to odczarowywanie rzeczywistości na siłę. Po prostu to jest niemożliwe, że 40tka wygląda na 20tkę, nie ma takiej fizycznie opcji, to jest niewykonalne. Można ją pomylić z 30tką ale nigdy z 20tką. Pogódźcie się z tym że 40 lat to już "bliżej niż dalej" i jednak bliżej do starości. A te wszystkie baby dostają wściku macicy, te Rozenkowe, te inne Lis, te starsze panie pod 40tkę, 50tkę. Zanućcie sobie "40 lat minęło, jak jeden dzień JUŻ BLIŻEJ JEST NIŻ DALEJ o tym WIEM" - mądra piosenka. Nie róbcie z siebie dzierlatek bo wyglądacie groteskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat i pierwsze dziecko to jest szczyt egoizmu. Dzieci chcą młodych rodziców. 35 to już ostatni dzwonek potem należy się pogodzić z losem chyba, że dziecko bogatych które nie odczuje starości rodziców bo zapewnia mu wszystkie rozrywki, przywileje, edukację na najwyższym poziomie i dziadkami będzie miał się kto na starość opiekować jak kase mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabys zobaczyc te dwie kreski autorko a nawet jesli zobaczyłas to jest to tylko obietnica ciazy bo to dopiero poczatek i niewiadomo czy donosisz a pamietaj plujesz jadem to Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy i żebys nie żałowała tych wyplutych przez siebie słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:03 tak się pocieszaj. a prawda jest taka że przy ładnej 20tce jesteś już mało atrakcyjna. niestety takie prawa natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i ty jesteś w ciąży i piszesz z pogardą o innych ciężarnych kobietach?! podła jesteś i wredna, aż współczuć temu dzieciakowi, jakie jego mamusia będzie wyznawać wartości i gnoić innych ludzi :O Tylko kobiety potrafią być sukami dla innych kobiet. Żaden facet nie powiedziałby tak na drugiego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06 dlaczego pluję jadem? Ja po prostu uważam że ROZPOCZĘCIE STARAŃ O DZIECKO MAJĄC PRAWIE 40 LAT to EGOIZM. czy to jest takie szokujące, czy to jest jad? znalazło się tu kilka widzę osób co myślą podobnie. pozdrawiam ludzi dla których dziecko nie jest tylko ostatnim gadżetem na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kura_na_rosół na szczęście nie masz wpływu na to, kto zostaje matką. Jeśli w twoim otoczeniu wszystkie osoby po studiach są biedne i trafiły na kasę, to współczuję niskich lotów towarzystwa. Właściwie to nieloty z was, tak btw: Kura na rosół nie powinna się wypowiadać, bo jest tylko kurą na rosół. rozśmieszaj dalej z tym promowaniem macierzyństwa u 40-50letnich geriatryków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pociesze cie , za parenascie lat tez bedziesz stara 40 i bedziesz miala zmarchy i moze sie nabotoksujesz jak cie bedzie stac Tak swoja droga masz jakas teorie spiskowa kto chce tym starym pomarszczonym 40 dzieci robic, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejscie sobie te dzieci nawet po 60, ale nie piszcie na Boga, ze nie macie zmarszczek i wygladacie jak młode dziewczyny, widac, ze macie kompleks na punkcie wieku i chcecie wyglądać tak świeżo jak nastolatki przy czym oczywiście uważacie się za dużo mądrzejsze u rozsądniejsze, każdy wiek ma swoje prawa i swoje zalety. PS Moi znajomi, 30 kilkulatkowie chowają swoich rodziców, po 50 i ledwo po 60, którzy jeszcze parę dni temu byli super na chodzie ale nagle trzasnęli na zawał albo w pól roku ich zniszczył nowotwór bo organizm już nie tak silny. Nie chciałabym, zeby moje dziecko, wchodzące dopiero w dorosłość miało taką perspektywę. le wasza sprawa, zaraz mi powiecie, ze wszyscy umierają no tak, ale nie na taką skalę. NIKT NIE JEST WIECZNIE MŁODY leczcie swoje kompelksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zajdą po 35 roku życia to co mają zrobić? Wyskrobać? Skoczyć z mostu? Palnąć sobie w łeb? Jesteście puste jak słoik po cukrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pociesze cie , za parenascie lat tez bedziesz stara 40 i bedziesz miala zmarchy i moze sie nabotoksujesz jak cie bedzie stac x no i co? no i będzie, ale teraz jest jeszcze młoda w przeciwieństwie do bab, które same siebie oszukują, ze są młode, taka jest kolej rzeczy,s a ludzie, którzy sie z tym godzą a są tacy którzy nie, a ja ci powiem, ze umrzesz i co, idziesz juz sobie szykowac trumnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ty żyjesz ze jestes taka zszokowana wszedzie na siecie kobiety zachodza w ciażę po 40 i nikogo to nie szokuje tylko u nas sa takie pustaki o zasciankowym mysleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 zgadzam się z Tobą.Dzieci niech sobie rodzą ale niech przestaną kłamać jakie to one jędrne nie są i młode. Mówie wam, facet musiałby mieć bielmo na oku by się pomylić co do wieku. pamiętam jak z moim mezem oglądalismy zdjecia takich roznych celebrytek, ja mówię do mojego "patrz, ta to chyba tak koło 30tki ma, nie? ładna" a on do mnie "a gdzież tam, przecież widać że ona ma 40 lat, no spójrz!" i tak jest zawsze. Właśnie to ja zawsze miałam problem i mi sie wydawało że np. ktoś ma mniej lat niż ma, no np. kobietka miała lat 30 a mi sie wydawało ze ma 25, a mój mąż nigdy sie nie pomylił w ocenie wieku danej kobiety bo to widac jak ktos jest zrobiony ale stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 no właśnie, Będę kiedyś stara (bo dla mnie 40 lat to bycie starą, sorry) i wezmę to na klatę :) teraz mam czas na krótkie sukienki, szorty i spódniczki, modowo się wyszumieć. Żeby potem nie robić jak stare 50tki i 60tki świecące dooopą zmarszczoną. Bo za młodu sie ubierały jak zakonnice a teraz im się nagle przypomniało że w nich jest SEKS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci rodzone przez matkę w okolicy 40 są po to żeby miał się kto nimi na starość opiekować. Ale nie ludzcie się, te dzieci w dorosłym wieku zwieja gdzie pieprz rośnie, takie statystyki są. One się będą domyślać po co są, taka bezpłatna opieka bo przecież wychowali, ubra li, wykarmili to coś im się należy w zamian.Żałosne to jest. Egoisci do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego właśnie mnie śmieszy np. Rozenek Małgorzata wielka Lady niby... wstydzi się przyznać do wieku! jakim cudem x lat temu podawała że ma 41 a minelo tyle lat i ona teraz mowi że ma 38? ludzie ale co to jest za ujma i wstyd przyznać się że nie jest się już młodą? no co to za problem Boże kcohany... albo przyznać że nie wygląda się już jak 20 lat temu...no to to za ujma? dlaczego kłamać że nadal się wygląda jak 20tka przecież to oczywista ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie sobie o zmarszczkach, zwisach, co tam jeszcze chcecie Lukrecje, poziom waszych wypowiedzi jest tak niski, ze nie pozostaje nic innego jak stwierdzić, że jesteście yebniete :) idę po popcorn, bo mam mega ubaw z waszego brodzika intelektualnego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po raz kolejny sie sprawdza że młoda to i głupia .załosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,14 W krajach wysoko rozwiniętych to nie grzech, tam nie robi się tego z egoizmu tak jak u nas. Tam są specjalne, piękne ośrodki dla seniorów jeśli ktoś chce i ludzi na to stać a u nas trzeba sobie zrobić dziecko na stare lata najlepiej córkę żeby się staruszkami opiekowała. Biedne takie dzieci będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat i pierwsze dziecko to jest szczyt egoizmu. Dzieci chcą młodych rodziców. 35 to już ostatni dzwonek potem należy się pogodzić z losem chyba, że dziecko bogatych które nie odczuje starości rodziców bo zapewnia mu wszystkie rozrywki, przywileje, edukację na najwyższym poziomie i dziadkami będzie miał się kto na starość opiekować jak kase mają. x Jedno pytanie. Piszesz z doświadczenia że dzieci chcą młodych rodziców? Bo ja mam w tej kwestii doświadczenie i powiem ci, ze dopiero na kafe dowiedziałam się o tym, ze mieć rodziców o 40 lat starszych to wtyd i hańba. A przez 28 lat myslałam zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, bo ty jesteś, stara (ale młoda oczywiście) mądra, piękna i tak dalej :P. Moje prawo, młody głupi to nie grzech, stary i głupi to już katastrofa. Nie dziw się, bo widać teraz wysyp tych kobiet, które są w innym wieku a udają nastolatki, kiedyś kobiety miały klasę i z godnością podchodziły do swojego wieku, nie odmładzały się na siłę i nie mówiły, że wygladają młodziej od własnych córek a teraz robią z siebie pośmiewisko próbując za wszelką cenę zrobić się na młodszą. To jest śmieszne. I będą wmawiały, żę są lepsze niż 20 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam nigdy nie przeszkadzało, że rodzice urodzili mnie pod 40. Nigdy się z tego powodu nie czułam gorsza, czy zaniedbana. Ale spoko, kafe wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię to obchodzi w jakim wieku? Zazdrościsz czy co? Jak może w tym wieku, ma zdrowy poziom hormonów to nic tylko pogratulować i się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 a ty taka stara, DOŚWIADCZONA, mądra kobieta (bo młode to głupie) bo robisz na forum niby dla głupów? ojjjj wstyd paniuniu, masz takie zaintereswoania, chcesz sie przy nas młodych uwstecznić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEMAT P-R-O-W-O autorka specjalnie to napisała, byście się żarły jak wściekłe psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek to nie jest dobry przykład. Ona taka stara nie jest tylko staro wygląda jakby z 50 juz miała. Wiele kobiet w jej wieku dużo lepiej wygląda a tyle kasy ma, nie widzi się w lustrze. Sucha i pomarszczona, okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 masz rację. A chcą udawać młodsze od córek . OJJJJ jak ja Cię rozumiem. Jak ja to wszystko dobrze wiem, jak ja to często widzę, jak mnie to śmieszy... wiesz co, miałam w pracy koleżankę lat 40. Robiła się na dzierlatę, raz przyszła do niej córka lat 18 - super laska. 40ltka robiła taką smutną minę jak przedstawiała mi swoją córkę "ładna jest, no nie?:(" i widać było że stara się dorównać tej córce stylem...jezu jakie to żałosne...stara upasiona baba w takiej samej kiecce jak 20letnia córka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie pisze ze 40 nie maja zmarszczek owszem maja ale moga zachodzic w ciażę tak je skonstruowała natura a z natura chyba nie bedziesz dyskutowac autorko,jest to sprawa kazdej kobiety i nie tobie oceniac kto jak wyglada i co powinien bo ty zapewne powinnas siedziec i sie uczyć w tym wieku w którym jesteś a zaliczyłaś wpadke i teraz niestety bedzie ciezko bo ani dobrej pracy ani stabilizacji,współczuje ci ,a na matke sie poprostu nie ndajesz a wnioskuje to z twojego słownictwa i sposobu przedstawiania mysli ,jestes poprostu głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie piszą? na poprzedniej stronie pełno wypowiedzi, ze 40 latka to jeszcze "młoda dziewczyna" i ze wyglada lepiej niż niejedna 20, nie ma w ogóle zmarszczek... tiaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×