Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie jestem zwolenniczką wczesnych ciąż, ale kurczę, 40tka to już stara baba jest

Polecane posty

Gość Anita_90
To takie prymitywne wypominać komuś wiek. Co ciebie to obchodzi, kiedy ludzie decydują się na dziecku? Po słownictwie i poglądach można stwierdzić, że masz kiepskie wykształcenie i mały iloraz inteligencji. Jeszcze problemy z akceptacją swojego wyglądu, skoro tak cię boli, że niektóre czterdziestki są ładne i zadbane. Może operacje plastyczną sobie zrób? Trochę to pomoże ;) Mnie mama urodziła w wieku 37 lat. Nigdy się tego nie wstydziłam. Sama jestem na aplikacji adwokackiej i świadomie zdecyduję się na dziecko po 30 r.z. Każdy ma prawo ułożyć sobie życie po swojemu, zwłaszcza jak ma szerokie, a nie ograniczone horyzonty jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:19 Naprawdę, zdziwiłabyś się, czy mam takie "słabe" wykształcenie, bo przykro mi aplikantko, ale z punktu widzenia zarobków to póki co ja mam lepsze od Twojego. I to ścisłe, a nie jakieś prościzny, prawo każdy tłuk może ukończyć...przykro mi :) A z kulturą nic to nie ma wspólnego i z poglądami. Znam chamowatych docentów i co mi zrobisz? Aniciu z kancelarii ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita_90 każda sroczka swój ogonek chwali. Zrobili cię jako ostatni punkt programu, gdzieś tam z tyłu na odczepnego no to co masz nie chwalić...grunt że jesteś na świecie. Ale nie piej tak nad mamusią i tatusiem, bo widać, że przez wcześniejsze lata byli zajęci tylko i wyłącznie sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego obrażacie panie "siedzące na kasie"...i to w Biedronce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kura na rosół dobrze prawisz. X Autorko zastaów się zanim coś napiszesz. Cieszę się, że jest sporo osób, które myślą tak jak kura na rosół. Ja mam 22 lata i widok 40 latki w ciąży mnie nie oburza. Nie oceniaj innych. Nawet jeśli ta 40 latka ma już zmarszczki to co z tego? Czy będzie gorszą matką? Nie wpychaj tak wszędzie swojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szczyt koorestwa w najszczystszej postaci. Widac starzy cię nie dorobili, albo jakby wiedzieli, że będziesz reprezentować sobą takie suczysko, ojciec spuściłby się za wersalkę. Bez odbioru 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:28 plecy i prezenty nie mają nic wspólnego z osiągnięciami bananowy dzieciaku. Ludzie, którzy sami się dorobili mają coś czego Ty nie masz. Są skromniejsi bo wiedzą, że zawsze noga może się podwinąć. Ty myślisz, że skoro tatuś ma znajomości to zawsze będziesz górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 42-letnią mamą 3-letniego zdrowego chłopca. Wyczekanego, po wielu latach leczenia. Ciążę zniosłam świetnie, choć należała do ciąż wysokiego ryzyka. Byłam jedną z najstarszych pacjentek na oddziale położniczym, ale nikt nawet nie domyślał się, ile mam lat. Pracuję na pełny etat, mały był dzieckiem bardzo wymagającym, ale daliśmy radę - bez żadnej pomocy dziadków (sporadycznie pomagała moja mama, ale nigdy nie była to opieka dłuższa niż kilka godzin). Mam nadal dużo energii i chęci do życia, wyglądam dużo młodziej niż mam w metryce i wcale nie jestem jedyna w swoim otoczeniu! Gdy miałam 16-20 lat, osoby w wieku powyżej 40 lat też wydawały mi się stare, ale możecie mi wierzyć - ta optyka z czasem się zmienia i tak naprawdę taki wiek nie jest dla większości kobiet żadnym problemem. Myślę, że w każdej grupie wiekowej znajdą się zadbane i dobrze wyglądające osoby, sama młodość to nie wszystko! Na to, by dobrze wyglądać po 40-tce trzeba sobie zapracować już wcześniej. I nie mowię tu o naciąganiu skóry na twarzy czy innych zabiegach. Dobre odżywianie, aktywność fizyczna, zdrowe relacje społeczne itd. - to jest ważne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 latko, która uważa, ze 40.stka to "sam koniec" - masz jeszcze tylko 15 lat do samego końca - ciesz sie lepiej życiem., bo twoje "końcowe odliczanie" już sie zaczęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to jakas gówniara z GIMNAZJUM, bo tylko takim szczeniarom 40 stka kojarzy sie z koncem i trumną :D Głupie to, prostackie i płytkie, a mysli, ze okryła nam tu jakąs prawde objawiona :D Na szczęscie wszystko przychodzi w swoim czasie, przyjdzie walec i wyrówna , ze tak powiem :P Za x lat i ta prostacka gówniara bedzie miała 40.. ciekawe czy wtedy bedzie szykowac juz ciuchy do trumny :D Pozyjemy, zobaczymy ale juz dzis wiem co bedzie :) Mam córke wieku 24 lat i nie prezentuje soba takich prostackich pogladow, słownictwa i " wszystkowiedzenia " typowego dla g****azeri i gimbazy.. Autorko wyjedz czasem ze swojej wsi.. zobaczysz , ze swiat sie zmienil, polecam tez wyjad poza granice PL.. tylko uwazaj to moze byc dla ciebie zbyt duzy szok ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedał Roman.

Zgadzam się z autorką. 35-40 letni babon w ciąży to żenada. Ja sama zaszlamw ciążę w wieku 30 lat i już wtedy czułam, że to ostatni dzwonek. Pacjentki u ginekologa to były śliczne, młode dziewczyny o swiezej, młodzieńczej cerze, a ja takie stare próchno. I nie zaprzeczajcie fizjologii starzenia. Niektóre mogly mieć to szczęście dostać wyjątkowe geny, ale większości po 30tce starzenie drastycznie zaczyna postępować. Dziś mam 35 lat, a owal twarzy już nie ten, skóra wiotka i słabo napięta, pojawiają się lwie zmarszczki. Coś okropnego. Zaczynam myśleć o facelifcie. Nie wyobrażam sobie siebie chodzącej w ciąży z tak starczym wyglądem. To by było niesmaczne. Ble.  I takowe paniusie, a wiele ich tu na zachodzie Europy widuje, bo to coraz powszechniejsze, niezmiernie mnie brzydzą. Toczy się toto z dzieciorem, zmarszczone, obwisłe próchno takie i nie wiadomo, czy to matka, czy babka. Jedynie chusta kangurzycy zdradza, że jednak jest matką. Coś ohydnego i nienaturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.06.2016 o 15:40, Gość gość napisał:

40 lat to dużo. To już blisko do menopauzy. Niektóre kobiety nawet w takim wieku jak 40 wchodzą w menopauzę. Mówienie, że to młody jeszcze wiek jest zabawne, acz bardzo dziś popularne.

Doucz sie co to jest menopauza.I  co ja poprzedza 😉   

A wiek pewnie , ze jest mlody.. zamierzarz drugla polowe zycia byc staruszkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdzie poza Polską, Ukraina, Rosją, Pakistanem a sporo przebywałam w roznych krajach nie spotkałam się z zagladaniem w metryke matki, czy to cecha krajów zacofanych mentalnie? Taka siermieżna prostota, ciasnota umysłowa, że aż wstyd. 21 wiek a niektórzy mają podglądy rodem  że średniowiecza,żenujące to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Nigdzie poza Polską, Ukraina, Rosją, Pakistanem a sporo przebywałam w roznych krajach nie spotkałam się z zagladaniem w metryke matki, czy to cecha krajów zacofanych mentalnie? Taka siermieżna prostota, ciasnota umysłowa, że aż wstyd. 21 wiek a niektórzy mają podglądy rodem  że średniowiecza,żenujące to jest. 

Wow, aleś ty światowa! A jaka postępowa mentalnie. No pogratulować. W tą stronę, gdzie 40latka za stara, to zacofanie mentalne, a w drugą stronę, gdzie 40latka mówi, że 25 latka to nieodpowiedzialna gówniara, to jak to nazwiesz. To też zaglądanie w metrykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UFO

może kiedyś kobieta 40 letnia w ciąży budziła zdziwienie ,ale teraz to jest normalne bo kobiety coraz młodziej wyglądają,nie są styrane jak dawniej.Pierwsze dziecko urodziłam w wieku 29 lat,drugie 37, a ostatnie w wieku 41 lat- ciąża była planowana, obecnie synek ma roczek.Zobaczycie jak będziecie miały 40 lat- nie będziecie się czuły w ogóle na ten wiek, nadal będziecie myślały że macie 20 lat bo człowiek tego nie odczuwa że się starzeje.Spotkałam ostatnio koleżankę po 15 latach, powiedziała że nic się nie zmieniłam.Nadal jestem szczupła,zadbana. Najgorsze jest to jak kobieta się roztyje,to bardzo postarza.Moja córka chodzi do przedszkola z dziewczynką równolatką, jej mama jest gruba, ma jedną nogę jak moje dwie- byłam przekonana że jest ode mnie starsza ale ostatnio w przedszkolu na dniu matki przypatrzyłam się dokładnie z bliska,że ona ma młodą twarz! Pewnie ma z 30-33 l.ale figura ją postarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Ojoj, i już trzy lata upłynęły odkąd nasza dwudziestopięciolatka opluła całą generację. I już jesteś w wieku podtrzydziestkowym, starość puka do drzwi, prukwo. Stań koło osiemnastolatki i zobacz jaka jesteś podwiędła ha haha. Zaraz trzydziestka, a potem już górki. Życzę ciąży w 39 urodziny :) Bliźniaczej oczywiście, bo stare jajniki lubią płatać figle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jak miałam 20-30 lat to też mi się wydawało że 40 lat to dużo,że człowiek jest już stary.Niedawno sama skończyłam 40 lat i nie czuję tego wieku.Moja mama ma 64 l i ostatnio mi powiedziała,że czuje się jakby nadal była młoda.Dopóki człowiek jest zdrowy to nie odczuwa swoich lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

Doucz sie co to jest menopauza.I  co ja poprzedza 😉   

A wiek pewnie , ze jest mlody.. zamierzarz drugla polowe zycia byc staruszkiem ?

odpowiedziałaś na post sprzed 3 lat.... wątpię czy jego autorka to przeczyta. że też wam się chce na takie starocie odpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguś
35 minut temu, Gość Ewa napisał:

Jak miałam 20-30 lat to też mi się wydawało że 40 lat to dużo,że człowiek jest już stary.

Jak miałaś 30 lat, to uważałaś, że ktoś starszy od ciebie o  dekadę jest już stary ? To nieźle byłaś rąbnięta.

Jeszcze bym rozumiała takie myślenie u nastolatki, to faktycznie przepaść mieć 16, a 40 lat. Ale 30 ? Śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

wątpię czy jego autorka to przeczyta

Również mam nadzieję, że z tą ...ką autorką wątku, matka natura zrobiła już porządek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×