Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nudzę się z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

Stracilem ochotę na seks. Nie podnieca mnie. Seksu z nią nie traktuje ją seksu. Jakby miał policzyć ilość partnerek to jej bym nie policzył. Leży jak deska i się nie rusza. Ciągle ja coś boli w trakcie. Ja się staram kwiatki,czekoladki, różne pomysły i nic. Zawsze usłyszę jakieś ale ze jej się coś nie podoba. Seks jest tragiczny. Kocham ją ale to już nie to co na początku. Czasami jak z nią jestem to się męcze jej obecnością. Jak się żegnamy to ona mnie tuli i szaleje a ja mam ochotę juz iść bo przez to ze czasami mnie olewa mi się nie chce. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile macie lat? Ona pewnie nie jest doświadczona i rozbudzona seksualnie. Kobieta to nie aktorka z por.nola :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata mamy. Co ja mam robić bo straciłem ochotę na seks i wszystko. Ona tylko mnie całuje po twarzy a ja mam masę problemów a ona żadnego z nich nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro macie tyle samo lat to dlaczego nie rozumie Twoich problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ona jest bogata a ja nie i chce coś mieć z życia. Żyjemy na innym poziomie i ja musze bardziej pracować żeby jej dorównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej szczerze, co myslisz o waszym seksie. Jesli naprawde jej na tobie zalezy to postara sie cos zmienic. Ja bylabym wdzieczna za taki "feedback" od partnera, bo sama tez jestem taka decha, a myslalam ze wszystko jest ok. Pewnie nie rozbudzasz jej wystarczajaco,moze potrzebuje dluzszej gry wstepnej, moze ona tez nie ma ochoty na seks a robi to po to, aby cie zadowolic... Moze to niczyja wina, nie jest wystarczajaco dojrzala, zeby czerpac przyjemnosc z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z nią rywalizujesz? Nie jej wina, że miała łatwiej w życiu. Jak to tak uwiera Twoje ego to znajdź sobie biedniejszą. Masz z tego powodu kompleksy, że chcesz jej dorównywać? On Cie pokochała takiego jakim jesteś, a Ty o niej tak mówisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem biedny i na nic mnie nie stać. Nawet na kwiaty. Nie mogę jej nigdzie zabrać. Na dodatek nie widzę przyszłości po studiach. Mam depresję. Źle się z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłeś dziewczynę która chce Cie dla Ciebie, a nie leci na kasę, a Ty marudzisz i narzekasz, że nie jest w łóżku jak lafirynda z por.nola. Ty też chyba jej nie rozumiesz. Pieniądze to nie wszystko, możesz je zarobić. Ona chyba wie jak jest, nie musisz z nią rywalizować o pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jej kostium np policjantki, zakonnicy, np ja tak robię, kupiłem ostatnio kostium zakonnicy mojej kobiecie, pończochy czarne, szpilki, taki kostium :D można się bawić. Poza tym są różne zabawki, gadżety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile z sobą jesteście? Od samego początku seks był taki? Mówiłeś jej o tym? Że nie czujesz, że ją pociągasz? Naprawdę problem jest w seksie, czy chodzi o twoją depresję, czujesz się od niej gorszy, bo nie masz tylu pieniędzy? Pieniądze nie świadczą o wartości człowieka, dziś ich nie masz, ale kto powiedział, ze będzie tak zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia wyzej mistrzowska odpowiedz w samo sedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×