Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiam123

Internetowe konkursy

Polecane posty

Witam wszystkie forumowiczki :) Często wyświetla mi się, że zostałam wylosowana w jakichś konkursach i, że robiąc kilka prostych kroków mogę wygrać Iphone'a, Samsunga Galaxy czy też jakieś pieniądze. Po zrobieniu oczywiście tych prostych kroków każą wysłać płatnego sms'a. Jednak zatrzymałam się na tym kroku gdyż po prostu się bałam. Kiedyś wysłałam i mi prawie wszystkie pieniądze "zjadł" ten sms. Obawiam się, że jak wyślę tego sms'a to znów pozbędę się wszystkich środków na koncie jednak z drugiej strony wizja nowego telefonu jest bardzo kusząca :) Chciałabym się zapytać co sądzicie o tych wszystkich konkursach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko droga, osobiście nie wierzę w te konkursy i większość z nich próbuje Cię naciągnąć na koszta jednak w internecie znalazłam coś takiego www.darmowetesty.com/jak-wygrac-iphone-w-konkursie/ Może Ci pomoże i wygrasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jeśli już to wierzę w konkursy gdzie trzeba się jednak czymś wykazać. Np. pisarskie https://www.rozpisani.pl/konkurs/ napiszesz opowiadanie, wyślesz to może wygrasz, nic nie tracisz a możesz wiele zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×