Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brzydzę się brudasów

BRAK HIGIENY W PRANIU U CHYBA WSZYSTKICH

Polecane posty

Gość Brzydzę się brudasów

JAK MOŻNA PRAĆ COKOLWIEK NA 40°C? Według mnie podstawowy program to 90°C Jak można prać rzeczy codziennego użytku na 60°C? No dobra, na 60 piore ciemne rzeczy, które jak wiadomo szybko blanką, coś co jest nowe, co wymaga delikatniejszej pielęgnacji to ok, 60 stopni to akurat. Ale jak można prać jasne rzeczy poniżej 90 stopni? Mam 37 lat i dwoje dzieci (w sierpniu troje) i nigdy przy prasowaniu nie spotkałam się z tlustą plamą, jedyne plamy jakie są nie do zdarcia to farba i nieliczne jakieś cuda. A koleżanki panika Bo jeansy uchlapała sobie olejem, a ja sobie myślę z czego ona panikę robi, mi się zawsze dopiera. Mam wszystkie rzeczy moje oraz moich dzieci markowe, wiec nie mam problemu z niszczeniem się ubrań przez byle co W sumie to nie dziwie się, że Wam się rzeczy rozłatują w pralce jak macie #ciuchyzchinola. Leje z Was i nie mogę się nadziwić takiego braku higieny, przecież te wszystkie ciudhy są po prostu brudne :/ A 40 stopni to nawet woda nie jest ciepła :/ Ach ta oszczędność i pazerstwo Polaków Aha i jak można prać pełny bęben? Przecież to się ani nie wypierze ani nie wypłucze. A no tak, bo mniej za wodę wyjdzie! Hahahaha, oszczędzajcie sobie dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 stopni wybija wszystkie zarazki. a jak w nizszej temp. to mozna potem zelazkiem przejechac i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie autorko na głowe, albo na nerwice natręctw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się lecz dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzę się brudasów
Zabija wszystkie zarazki? No nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzę się brudasów
I na około 15 programowi tylko jeden jest na 95 stopni, no ja p*****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaki % PL puszcza raz w miesiacu lub po brzydkim praniu sam pusty beben do przeplukania i nie zamyka drzwiczek pralki jak i przeciera po kazdym praniu kolnierz pralki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyobraź sobie niektórzy muszą oszczędzać,ba niektórzy ciężko pracując też muszą oszczędzać. Może i nie mają markowych ubrań,może oszczędzają wodę,może nie mają czasu zajmować się takimi gównami jak to w jakiej temperaturze ktoś pierze,jakie ma ciuchy,i ile wrzuca do pralki. Masz dwójkę dzieci to żeby mieć na pisanie takich pierdół czas to musisz mieć głupola co ci na te ciuchy zapierdala.Życz mu by jak najdłużej zapierdalał bo i czasem tobie przyjdzie oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzę się brudasów
W sierpniu trójkę wyobraź sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie cię na to wszystko stać z 500plus na to twoje pranie dostaniesz więc spoko. A ja piorę tak jak mi się podoba jak potrzeba to w 40,60 czy 90 stopniach.I nienawidzę ludzi których to wszystko interesuje.A i pralkę wycieram i płuczę. A twoje dzieci czasem bakterii teraz gdzieś nie załapują,uważaj bo jak się z brudasami zadają to różnie może być,i co wtedy??Brudasy w nie markowych ciuchach z twoimi dziećmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzę się brudasów
Mam tylko 500plus na jedno dziecko, bo mi przekracza :( A co zazdrosna, bo masz tylko jedno dziecko i nie dostaniesz? Hehe, przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidze ludzi ktorych wszystko obchodzi,wuj kogo obchodzi jak piore,moge nawet w reku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×