Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość switekeu991

Profesjonalny Fotograf do 2tyś

Polecane posty

Gość switekeu991

Fotograf Ślubny - www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 / 2018 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener w ten sam dzień Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł" Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu kontakt@switek.eu Atrakcyjne ceny! #panmłody #fotograf #fotografkatowice #fotografślubny #wedding #ślub #wesele #katowice #śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinulka
Żeby wybrać dobrego fotografa należy skupić się na jego dotychczas wykonanych zdjęciach plus na ilości zdjęć jakie nam oferuje za podaną kwotę. http://www.m-fotografia.pl/ rzetelne studio, wykonujące profesjonalne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że stosunek liczby zdjęć do ceny usługi nie jest dobrym wyznacznikiem. Czasem ktoś może "natrzaskać" ich nawet tysiąc czy więcej, ale co z tego, jesli do niczego nie będą się nadawać :) Myślę, że warto przejrzeć sobie po prostu oferty fotografów, np. na https://www.gdziewesele.pl/fotovideo. Są tam opisy usług, często cenniki ale i przede wszystkim zdjęcia, po których ocenimy czy faktycznie fotograf zna się na robocie, czy podoba nam się jego praca i czy warto zainwestować chociażby 1zł w usługi takiej firmy ;) Czasem może być tak, że zdjęcia robione telefonem przez kogoś z rodziny wyjdą ładniejsze niż te robione lustrzanką, ale przez niedoświadczonego fotografa, który nie umie dobrze ustawić parametrów zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×