Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydzioooch

Wstydzę się rozbierać przy swoim chłopaku oraz wspólnych pieszczot

Polecane posty

Gość Wstydzioooch

Otóż jestem z moim chłopakiem od roku, ja mam 18lat, a on 19. Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi i w ogóle, ale moje kompleksy mnie bardzo blokują w zrobieniu kolejnego kroku. Mój chłopak rzadko mnie widzi na przykład w samej bieliźnie. On ma ciało wręcz idealne. Jest bardzo wysportowany, a ja ważę 5 kg mniej od niego mając 15 cm mniej wzrostu od niego :/ . Jest mi bardzo wstyd z tego powodu. Mam nadwagę, rozstępy, cellulit. On jednak zawsze twierdził, że mnie kocha taką jaką jestem, że jestem wspaniałą osobą i widzę to, że naprawdę tak myśli bo mi to pokazuje na każdym kroku. Wiele razy chciałam schudnąć dla niego, dla samej siebie, ale nie potrafię (miewam kompulsy). Mój chłopak wiele razy chciał zacząć się pieścić, chciał mnie zobaczyć nago, ale ja po prostu się wstydziłam. On mówił, że zaczeka. No i czeka tak, a ja próbuję z tym walczyć. Lecz gdy zaczynamy, atmosfera robi się gorętsza, on zjeżdża swoją ręką w dół i mnie dotyka... nawet przez ubranie to czuję potworny wstyd. Nie wiem co jest ze mną nie tak :(. Przepraszam, że to wszystko jest takie roztrzepane, ale piszę na szybko. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co chodzi i mi pomożecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana. Widocznie nie jesteś na to gotowa. Mam podobna sytuacje do Ciebie i kiedys tez się tego wstydzilam i balam. Jednak pragnienie przezwyciezylo i wiesz co dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydziooocha
Boję się jednak, że mi ten strach nigdy nie przejdzie :/ Że nie zaakceptuję swojego ciała :/ A gdy już dojdzie do jakiegokolwiek zbliżenia to nie da mi ono przyjemności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydziooocha
Ta odpowiedź była moja, pomyliłam pseudonimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz w sama siebie.,, Jaka sama siebie widzisz taka widza cie inni" Cos w tym jest. Jesli chcesz być zaakceptowana przez innych sama siebie zaakceptuj . Skoro nadal z nim jesteś, to znaczy, ze on naprawde cie kocha. Powodzonka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minie Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a napisz ile wazysz i miezysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yebać świnie nabiera nowego znaczenia;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×