Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna kondzia

Wulgaryzmy?!

Polecane posty

Gość Anna kondzia

Witajcie:) Musiałam się z kimś podzielić moim nowym odkryciem... Dziś, zamiast zwyczajowego: "może się pobzykamy?" albo: "ciupciamy się?" poprosiłam mojego chłopaka, żeby mnie w*****ał... O rety ale miałam jazdę... :) Pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazm teraz
moja dzis chciala bym ja szmacil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna kondzia
I co? Podziałao na Ciebie jakoś bardziej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. I to jeszcze jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzykają się pszczółki, ciupcianie brzmi dziwnie...po prostu pie***my się bądź rż***my ;) Byle nie uprawiać miłość, bo to zalatuje mi ogródkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UważamToZaNormalne
Uważam za chamstwo i nie cierpię tego. Chlapania wulgaryzmami między ludźmi, uzywania ich jako przecinków i kropek. Ale INTYMNIE, we dwoje ... Gdy fiutek jakoś słabuje. Jej twarz blisko mojej, usta w bezwstydnym uśmiechu, oczy bezwstydnie wpatrzone w moje, a Jej usta powooooli, bezwstydnie szepczą lub półgłosem powtarzają : Pi‪zda Piii‪zda Piii‪zdaaaaaa ... ... to osłabionemu wracają siły Więc WYLACZNIE intymnie I nie dam sobie tego odebrać, wmówić mi że to nie kulturalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, "piizda, piiiizdaaa", hahaha. Niektórzy ludzie to mają coś z garem nie w porządku. Jaki jest odzew? "Fiuut, fiijjuuuuut", k*rwa, jak rozmowy dwóch duchów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wącham pipkę i świeży mocz na cipce zaraz gdy zrobi siusiu bez wytarcia pipki. Mam taki atawizm i odziedziczyłem go po dawnych przodkach - wyczuwam naturalne feromony. Pipka taka musi przyciągać zapachem i feromonami a węch jest dla mnie ważnym zmysłem. Nie będę się kochał z taką, której zapach "tam" mnie nie przyciąga a zwłaszcza jeśli już odrzuca ... Wszystkie ssaki - także widać to u psów - wpychają nos sukom w pipkę zanim jej włożą ... dzięki temu być może unikają spotkania z chorymi samicą. Dlatego ja robię to samo. Można też wąchać dupkę po to aby zorientować się jaki jest poziom higieny naszej wybranki. Jeśli tyłek będzie pachniał kupą to nie będę się kochał z taką panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×