Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

DIETA zdrowie na talerzu

Polecane posty

Cześć Dziewczyny. Oj pustki u nas każdy odpoczywa a ja zabieram sie za sprzątanie. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili jestes nie otwarto mi jednej strony. Super że już na miejscu i że już korzystasz z wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) no ja już zakupy zrobiłam na jutro i na poniedziałek i zabieram się za porządki . Poddasze i łazienki już wczoraj posprzatalam więc dziś już mi mniej zostało . Jutro spodziewam się odwiedzin teściów mają u nas zostać na trzy dni . Trochę mam stres bo z tesciowa różne stosunki mam . Niby teraz jest ok no ale ... buziaki dziewczyny i dietetycznego i aktywnego weekendu życzę ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już posprzątałam dziś miałam więcej siły więc bardzo dokładnie z kurzem na szafie i pastowaniem podłóg. Tylko cały dzień jakoś niedobrze mi było i w głowie mi sie kręciło. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) No ja się urlopuje na całego. Co diety to tak kiepsko wiecie jak to jest posiłki w formie bufetu jeszcze śniadania ok ale obiadokolacje smaczne ale dużo smażonych rzeczy mało warzyw. Za to nie mogłam się oprzeć zimnemu browarkowi. No cóż jakoś wino mi nie podchodzi na wyjeździe. Pocieszające jest to, że chodź pogoda ładna więc dużo aktywności spacerów. No a co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Widzę że u nas cisza i pustki, każdy korzysta z długiego weekendu, ja dziś stanęłam na wadzę i wzrost :( więc ten tydzień nie będzie za udany :( Jutro idę do pracy a od środy mam wolne Jedziemy do Krakowa a stamtąd do Energylandii na jeden dzień i na dwa dni do Zatorlandu na dwa dni a w sobotę trochę po Krakowie pospacerujemy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domisssa
Hej dziewczyny:) i przepraszam ze mnie nie było, jakoś brak czasu i w ogóle. Może zacznę od wagi wiec tak, waga waha się z 55 do max 56 talia jeszcze do wyrobienia ale w dwa tyg ok -2 cm wiec jest ok. Trenerka mówiła ze talię i szesciopak wyrabiamy w kuchni wiec nie jem nadal smażonych rzeczy pieczywa bialego i innych tego typu rzeczy, wszystkiego co wzdyma :) choć zdarzają się małe odstępstwa, ale walczę :D Co do urlopu narazie do 17.03.2017 później to jeszcze się zobaczy ale pewnie trzeba będzie wracać... Trzymajcie się tam cieplutko i nie dawajcie się pokusić, nie pozwólcie żeby to jedzenie wami rzadzilo :) taka mala puenta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam super fit przepis na naleśniki z bananów:) 1 banan 2 łyżki płatków owsianych jakie kto lubi ja daje zytnie 2 jajko Ja daje jeszcze ze 2 łyżki mleka bo wychodzą suche Mieszamy i smażymy na np. Oleju kokosowym Polewamy jogurtem i np cynamonem i wcinamy :) Ps, róbcie takie grubsze placuszki. Składniki na 1 porcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem i ja już w domku. Jutro będę się rozpakowywac - jeszcze wolne :) postaram się nadrobić zaległości i z Wami popisać. Pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja już pracuję na weekendzie niby dieta w miarę a na wadze kilogram na plusie jutro jeszcze 4 dyniowy wyjazd więc na pewno tydzień będzie dla mnie mało łaskawy w spadek wagi. Ale oczywiście po powrocie wracam na właściwe tory i mam nadzieję do końca roku zanotować jakiś widoczny spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Cześć :) Ja jeszcze dziś wolne :) od rana piorę i rozpakowuje się i na nieszczęście rozbiła mi się w drobny mak szyba z brodzika :( zaraz najstarszą zawiozę do ciotki na kilka dni. No u mnie na wadze kg na plusie i tak jestem zdziwiona bo nastawiałam się na więcej a tu takie miłe zaskoczenie. To już moje kolejne podejście bo tak zawsze nie dodawało moich wpisów a tyle Wami napisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu pustki :( chyba zostałam sama wszystkie się urlopuja a ja jutro wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem jestem tylko miałam teraz młyn w pracy, 13, 14 ,15 sierpień byłam w pracy po 11 godzin mieliśmy ponad 4000 tysiące wejść dziennie, dodatkowo jestem dziś 8 dzień pod rząd w pracy i czuję się potwornie zmęczona, na szczęście dziś już ostatni dzień i jutro wolne...ale mam tylko jeden dzień wolnego i niestety znowu 7 dni pracy ...trzymajcie za mnie kciuki jutro się odezwę i napiszę więcej :) buziołki dla wszystkich :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki ja tez sie melduje dietkowo średnio Fili milego dnia w pracy ;) bedzie dobrze Jeestem zmotywowana trzymam kciuki za te dniw pracy strasznie zasuwasz ;) ja tez zarobiona bo kolezanki na urlopie a robote trzeba zrobic ;) wysłałam syna na oboz wiec mam 2 tygodnie luzu i wiecej czasu bo z jednym dzieckiem to luzik ;) wczoraj bylam u kosmetyczki jutro ide do fryzjera :) dzisiaj moze pobiegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja dziś już w pracy ale nie do końca muszę lekarza medycyny pracy opcykac a w przerwie jakieś zakupy bo blisko mam galerie a na wyniki będę czekać do 13. Zmotywowana :) cześć oj Ty faktycznie kobieto zasuwasz jak mały robocik - słowa uznania. Dodob :) cześć jeśli przekrecilam nicka to sorki. Plany masz ambitne obyś wszystko sobie porobilas co sobie zaplanowałas. Ja także wczoraj najstarszą zawiozłam do szwagierki na przynajmniej tydzień a może dłużej więc mam jedynie najmłodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny :) dobrze ze już po tych wszystkich świętach , imieninach , urodzinach i innych uroczystościach ! Przez ten długi weekend to chyba z 5 kilosow mi przybyło !! Nie sprawdzałam , okaże się dopiero w piątek ;) teściowa była trochę nerwów zepsuła i pojechała wczoraj . Uff jakoś przeżyłam ! Dla odreagowania dodob ja wczoraj odwiedziłam salon kosmetyczny i fryzjera :) człowiek wyda trochę pieniędzy na siebie i od razu lepiej się czuje ;) Fili ojej ale zleciało !! Już do pracy ! Pewno o tej godzinie juz siedzisz za biurkiem ? Życzę owocnej pracy kochana i oby szybko zlecialo. Dziękuję za pozdrowienia z urlopu :*** Zmotywowana o matko ale Ty dużo pracujesz ! Jak masz wolne to chyba nie wiesz co robić albo raczej od czego zacząć ? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka :) cześć Ja co prawda pierwszy dzień w pracy ale załatwiam lekarza medycyny pracy więc cały dzień zejdzie od gabinetu do gabinetu. Byłam w laboratorium i w końcu mogłam zjeść śniadanie bo ja na czczo to taka klapnieta jestem, że szok. Właśnie tak dobrze, że już za nami te wszystkie święta długie weekendy. Jednak takie dni także są dobre można ładnie podkręcić metabolizm i oszukać organizm, że już się nie będziemy odchudzać. U mnie kilka razy to podzialalo. Fajnie by było gdyby jeszcze reszta dziewczyn się odnalazła po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili na pewno sie odnajdą :) muszę Ci powiedzieć ze ja też dziś całkiem bez sił ... taka pogoda dziś raz leje za chwilkę słońce świeci . Nic mi robota nie idzie z obiadem a plan mam całkiem ambitny ! Gołąbki zawijane w kapuście . Już dawno nie robiłam i dziś mnie nabrało . Mam nadzieję że wyjdą jadalne . Wypijam kawke do końca i biorę się za życie ! Bo do kolacji ich w takim tempie nie zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
U mnie także słonko świeci. No i będę musiała nosić okulary :( poszalalam na zakupach buciki sobie kupiłam sweterki, bluzki ach jutro jak wrócę do pracy to zapewne długo nie będzie jak bo będę z blizniaczkami. Blanka :) oj ja bym się kawy napiła od rana nie piłam :( oczywiście zagryzajac gołąbkiem. A jakie robisz tradycyjne? Ja kiedyś zrobiłam z pieczarkami i czerwoną soczewica dobre były ale i tak tradycyjne czyli ryż plus mięso wygrywa ale się głodna zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili to smaków Ci narobilam :) ja tradycyjne przygotowałam z ryżem i mięsem . Już się gotują w wywarze . Oj kochana to zaszalalas dziś mówisz ? Takie szaleństwa to ja bardzo lubię ;) Azja pisała wcześniej ze na 4 dni wyjeżdża ale nie wiem w końcu czy to delegacja czy urlop . Fili duża masz wadę wzroku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się domyślalam, że Azja na urlopie chodź nie do końca byłam pewna czy od dziś czy od jutra. Z zakupami zgadza się zaszalalam :) teraz szaleje w domu. Muszę wywiesic pranie z najmlodszymi na spacer później je wykąpać położyć spać i przygotować posiłki na jutro a i jeszcze przygotować paczkę do wysyłki. No dziewczyny wchodzę na wyższe obroty aby to wszystko ogarnąć czyli dzieci, Dom i pracę. Co do wady to w normalnym badaniu nic nie wykazało niby to wada ukryta a okulary jedynie do monitora do pracy. Mykam do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Jestem i ja oczywiście jeśli chodzi o dietę nie mam się czym pochwalić. Dziś byliśmy a Zatorlandzie i jutro też tam jedziemy. Oczywiście rano Filip płacz że on nie pojedzie że z babcią zostanie a my mamy zrobić zdjęcia nie wiem czy się czegoś bał czy co ale później na szczęście dał się przekonać a Madzia zadowolona tylko w drodze wymiotowała nic nie powiedziała musieliśmy się na poboczu drogi zatrzymać otwarłam bagażnik i musiałam dziecko przy drodze przebrać. Najważniejsze że później już było ok Mieliśmy iść wieczorem na krakowski rynek ale każdy już padł więc może jutro. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No mnie od rana ganiaja w pracy :) luzik w takim tempie to ja chyba odchudne do piątku. Azja :) no to miałaś przygody z dziećmi dobrze, że wszystko się fajnie ułożyło. W Twojej okolicy dużo fajnych miejsc ach może w przyszłym roku uda mi się rodzinkę zabrać. U mnie przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie też dziś cieplutko ! Azja to wiedziała kiedy na urlop iść :) ja dziś od rana zasuwam w ogrodzie . Drzewka przycinam i chwasty plewie, a do południa zlecialo raz dwa ! Teraz leżę na łóżku i nie mam siły wstać ... dobrze że obiad mam z wczoraj , tyle spokoju :) Fili to ładnie Cię gonią w pracy :) musisz się teraz przyzwyczaić do szybkiego trybu życia ! To do której dziś Cię będą męczyć ? ;) Azja ja mam nie daleko do tego parku rozrywki ale jakoś jeszcze nie było okazji tam pojechać . Już w tym roku nie damy rady ale w przyszłym też będę chciała wyciągnąć męża i dzieci . Cały czas reklamuje się w radiu Zatorland . Baw się dobrze Azja :) Jutro ważenie ! Ja mam trochę cykora bo wiem że będzie więcej :( na dodatek @ dostałam i wiecie jak się czuje ... jak napompowana ! Pozdrawiam Wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki ja tez jakas zaganiana sezon urlopowy to trzeba sie zastepowac poza tym kupilam u rolnika ogorki 30 kg trzeba zrobic dzisiaj fryzjer jutro ważenie ojojoj ja tez jakos ostanio chyba sie nie pilnuje ;( no trudno trzeba stawic czolo rzeczywistosci ;( nie chudne bo sie nie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś pomęczyli mnie do 14 bo już od 6 zresztą będę pracować właśnie na 6 aby z mężem opiekować się małymi. O kurcze to już jutro ważenie. No to jak nic trzeba się wybrać choć na spacer. Ja z obiadem miałam luzik bo wczoraj sobie posiłki przygotowałam no ale tylko na dziś czyli trzeba na jutro. Mykam może uda mi się coś na jutro przygotować do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu nie dodało mojego wcześniejszego wpisu :( . No ja dziewczyny byłam na spacerze ba nawet poćwiczyłam z myślą, że jutro ważenie. Idę się kapać a po jeszcze muszę zrobić posiłki na jutro a do pracy znowu na 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×