Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zupkowa

Dieta zupowa i minus 4 kg

Polecane posty

Gość Zupkowa

Jestem na diecie zupowej już kilkanaście dni. Jem wszystko tylko gotowane w zupie. Zupa z ziemniakami, makaronem , ryżem. Schudłam już prawie 4 kg. Uzupełniam dietę surowymi owocami i warzywami. POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniszka
no gratuluję pomysłu, bardzo odważnie i ryzykownie. nie boisz się efektu jojo? jednak strach trochę jest.. a wiem co mówie bo sama z efektem jojo walczyłam i trochę mi to zajęło, dieta przede wszystkim rozsądna i tabletki piperine forte ale trwało to z 4 miesiące mniej więcej więc nie wiem jak się można tak jak ty odchudzać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupa to genialny, pożywny posiłek, a dieta dodatkowo uzupełniona o surowiznę, to już w ogóle cud, miód, malina. Też jestem fanką zup. Zawsze w lodówce mam zawekowanych kilka słoiczków na wypadek, gdybym miała chęć na zupę, a chęci do gotowania wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a potem efekt jojo murowany.. dziewczyno dieta zaczyna sie w głowie i to trzeba po prostu podejść do tego racjonalnie, ograniczyć jedzenie i ruszyć się sprzed telewizora. to ci bardziej pomoże niż jedzenie zup.. bo zakładam że do końca życia tak jeść nie będziesz? dorzucasz sobie choćby takie iqgreen z zielona kawa i w ogóle ruszasz z metabolizmem na tryb odchudzania a nie katujesz się dietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest białko... To warzywa same tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaleca się 1 gram białka na kilogram masy, w tym tylko 1/3 ze zwierząt. Przeciętna kobieta waży ok 50 kg, potrzebuje więc ledwie 16 gram białka ze zwłok i nabiału. Jedno jajko to połowa dziennego zapotrzebowania. Wystarczy zaprawić zupę jednym jajkiem, łyżką śmietany lub dodać niewielką ilość zwłok kurzęcych ewentualnie rybie truchło i jest zdrowo i pysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuiowa
w sumie to można powiedzieć, ze cały czas jestem na takiej diecie ale jakoś kilogramy mi nie leciały w dół. fdopiero odkąd biorę iqgreen waga zaczęła spadać. a ze te tabsy są na bazie zielonej kawy to nie boję się, że faszeruję się chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dieta praktycznie je sie prawie wszystko tylko w formie zupy najlepsza na jaką trafiłam to nawet nie jest dieta tylko sposób odżywiania poczytajcie troche zanim zaczniecie pisać głupoty i baz żadnych wspomagaczy i pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bede jadla zupy.narazie schudlam 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co złego w zupie można wniej przemycić wszystko od warzyw po białko po zddwe węglowodany ,czego chcieć więcej a i są bardzo smaczne jak ktoś umie gotować i niskokaloryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stworzyłam swoją dietę i schudłam ponad 10 ,słyszałam o tej zupnej tylko podobno mocno przeczyszcza a ja nie lubię odwiedza za często toalety bo to zawracanie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i podobno jest gazotwórcza ,szczupła panienka a ciągle gazuje no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelinda
Hejka, podłączam się pod ten temat. Po świętach przyda się zrzucić parę kg. Planuje dwa razy w tygodniu ograniczyć się do zup oraz świeżych owoców i warzyw. Dzisiaj pierwszy dzień, na razie rano zaliczyłam zupę warzywna z jajkiem. Samopoczucie ok,na razie jestem pełna. Może ktoś będzie mi towarzyszyć? Dzisiaj waga poswiąteczna 76,4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelinda
Jedzenie na dzisiaj uważam za zakończone. Poszło trochę niezgodnie z założeniem ale obiecuję poprawę. Dodaje nowe założenie do mojej diety: jeśli jakieś słodycze to tylko raz dziennie i bez popijajania (powinno mi obrzydzić słodki smak). (8/12) Czy ktoś jeszcze dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna jesc owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelinda
Hejka, owoce jak najbardziej :-) Dzisiaj wg planu. Ze słodyczy tylko 4 małe świąteczne jajeczka. Bez herbaty nie smakuje to już tak dobrze i do tego jak się człowiek zaklei takim jajkiem to się już więcej nie chce :-) Czyli tak jak przypuszczałam :-) (12/12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zupy, ale raczej jako urozmaicenie posiłków w trakcie tygodnia. Czy to muszą być jakieś "lekkie" zupki? Czy są jakieś składniki, których lepiej jest unikać. Często robię zupy warzywne.. kalafiorowa czy dyniowa z fajnego przepisu : http://przepisydlaopiekunek.pl/zupa-z-dyni/ Czy na takich zupach też można schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelinda
Hejka, dzisiaj na wadze rano 75,6kg. Zbliżam się do mojej zwykłej (w ostatnim czasie) wagi. Dzisiejszy dzień raczej zaliczam do udanych, po południu trochę kiepskie samopoczucie spowodowało lekkie odstępstwa od planu. Gościu z dzisiaj, ja tu nie jestem żadnym ekspertem wiec nie wiem jakie zupy będą najlepsze. (10/12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zupach jestem od 2 stycznia z małymi przerwami 1 byłam w szpitalu a 2 - w święta schudłam 12 kg może to nie jest jakiś super wyczyn ale zważywszy że mam już swoje lata żadne diety na mnie nie działały. To najlepsza dieta jaką w swoim życiu przerabiałam. Zupki trzeba gotować według zasad nie dodajemy żadnych ulepszaczy typu wegeta rosołek , nie zagęszczamy zup mąką. Mają być pół gęste pół rzadkie na mięsie tłustszym można do 14 później na maśle albo drobiu. ! większy owoc można do 14 zjeść i wypić szklanke kefiru do godz.16. A i dzień zaczynamy od szkl wody z sokiem z 1/2 cytryny na śniadanie można zupki mleczne ale gotowane nie można żadnych płatków typu kukurydziane albo te typu nesqik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelinda
Hejka gość wczoraj gratuluję efektów. U mnie wczoraj rano na wadze bez zmian 75,6kg. Dzisiaj się nie ważyłam. Wczorajszy dzień trochę kiepski. Trochę za dużo dogadzania ;-) (0/12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelinda
Dzisiaj dzień w miarę. Musze pomyśleć nad nowymi zupkami na wtorek i czwartek żeby mi się nie nudziło.Jak nie zapomnę to rano wskocze na wagę (6/12).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelinda trzeba jeść 3 różne rodzaje zupek w ciągu dnia bo 1 nie dostarcza nam wszystkiego musi być różnorodność:) Ten gość wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Witam , jestem 4 dzień na zupie+ warzywa i czuję że mi lżej,😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jest tu ktoś na zupie bo chętnie się dopiszę,ja dziś na zupie i tak planuje włączyć zupki do mojego jadłospisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Witaj, Jestem na diecie zupowej od połowy stycznia i schudłam 2kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak wam idą spadki na zupie bo ja zaprzestałem i nic mi nie schodzi tak myślę że może od jutra więcej zupy dietetycznej znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×