Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość naminia

Bluckburger Kraków

Polecane posty

Gość naminia

Przestrzegam wszystkich przed skorzystaniem z oferty groupona na czarna zapiekankę fit w Bluckburger. Kupiłam opcję na 2 czarne zapiekanki, wypełniłam formularz rezerwacji(?), który zasugerował mi, że zjem zapiekankę w lokalu.... Niestety! Lokalu szukałam przez prawie 40 minut. Po tym czasie trafiłam do Żabki!!! Na miejscu okazało się , że czarnych zapiekanek brak, więc zaproponowano mi bluckburgery ( na które się zgodziłam). W drodze do domu okazało się, że data ważności na opakowaniu była przerabiana, więc wyrzuciałam je do kosza!!! Robiłam juz wcześniej zakupy przez groupon i nigdy nie natrafiłam na tak zmyślnie opisaną ofertę. Opisuje ona w skrócie, że kupujecie fit i bardzo zdrowe zapiekanki w Bluckburger( a nie w Żabce!)- stąd to moje poszukiwanie lokalu. Dopiero w szczegółach oferty można przeczytać, że produkt jest dostępny w sklepie i że przygotuje go sprzedawca na miejscu. Skoro tak, to w jakim celu wypełniam formularz rezerwacji na konkretną godzinę w danym dniu?! Tym bardziej, że produktu, jak się okazuje, nie ma na stanie! Popełniłam błąd nie sprawdzając dokładnie tej oferty. Ale też od kilku lat, co jakiś czas korzystam z groupona i nie przytrafił mi sie jeszcze żaden felerny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×