Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TomekBIGcock

Wielki penis dla Pań z taką fantazją.

Polecane posty

Gość TomekBIGcock

Witam. Nazywam się Tomek :) Mam 33 lata, pochodzę z Gdańska. Mam własną firmę, ale pracuję także jako masażysta itd... Lubię realizować finezyjne, kosmate fantazje pięknych, dojrzałych dam na poziomie. Ale robię czasem wyjątki jak któraś zaskoczy mnie intelektem. Jeżeli jesteś kobietą, która od dawna fantazjuje, żeby dotknąć, pobawić się wielkim penisem - odezwij się do mnie na gg 57960398 Tu nie chodzi o seks. Lubię po prostu spełniać fantazje i mogę się nawet pobawić swoim sprzętem na Twoich oczach - nie musisz nawet go dotykać, mi wystarczy, że go pragniesz :) Oczywiście na życzenie możesz z nim robić co tylko zechcesz :) foto mojego przyjaciela w linku : https://zapodaj.net/0422787d4d4ee.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie masz stałej partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po rozwodzie. Obecnie nie szukam nikogo na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie widziałeś wielkiego penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest idealny :) Ile ma ? Wygląda na ok 22-23 cm :) Większy bez sensu :) Jest naprawdę idealny i jak się pręży .... Szkoda, że jestem z Wrocka , bo bym chętnie się nim pobawiła, aż morko się robi od fantazji i patrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i jest duży ale pytanei czy prawdziwy, piszę tak ponieważ masz bardzo małe jądra w porównaniu do penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBIGcock
Jest prawdziwy, zero photoshopa , bo po co miałbym to robić. Jajka są jakie są, perspektywa też swoje robi zazdrośnicy. pytanie jest do pań, sfrustrowanych panów proszę o niekomentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudny penisek. Z chęcią się nim pobawię :) Wieczorem napiszę :) mam 32 lata, mąż w delegacji i może mógłbyś wpaść do mnie :) Nie miałam k***ska do 2 miesięcy i robię się morka na samą myśl o Twoim w moich dziurkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z Gdyni , ale mam 19 lat - ale szczupła, ładna, może jednak młodsze też Ciebie interesują co mam od dawna fantazje zeby obciągnąć dużego k***ska starszemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwę się dziś po 21 , może się skuszę bo również jestem wyposzczona a on kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie poczuła bym go w pupie, ale raczej nie przyjedziesz do Koszalina ? odezwę się na gg o ile to nie wkręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TomekBIGcock dziś Jest prawdziwy, zero photoshopa , bo po co miałbym to robić. Jajka są jakie są, perspektywa też swoje robi zazdrośnicy. pytanie jest do pań, sfrustrowanych panów proszę o niekomentowanie to zrób go z normalnej perspektywy albo podaj wymiary bo nawet penisa co mierzy 10 cm można zrobić tak że będzie wyglądał na 20 ale wówczas będzie miał mniejsze jąderka jak twój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałem aby wrzucić tutaj swojego ale widząc poziom ludzi oceniających szkoda mojej fatygi bo laski zamiast skomentować to odrazu zaczną wkładac rękce do majtek a faceci z małymi zaczną wypisywać jakie to oni mają "giganty" w spodniach a tak naprawde zazdrość ich zrzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×