Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Greta2000

Wyliczenia płci dziecka chiński kalendarz płci

Polecane posty

Czy któraś z mam obecnych lub przyszłych chce wyliczyć na podstawie kalendarza chinskiego co ma w domku lub nosi w brzuszku? Przeanalizowałam kalendarze chińskie, korzystam własciwie z jednego i u wielu znajomych sie sprawdziło. Może i Wam sie sprawdzi? Podajcie swoją datę urodzenia i miesiąc poczęcia dziecka a spróbuje wyliczyć jakiej płci są Wasze dzieciaczki. Taka zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 13.10.1999. Gówniak zrobiony w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1981 07 03 poczęcie czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.06.1989 Kwiecien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.06.1994 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś 12.06.1994 październik nie wiem czy październik to miesiąc poczęcia dziecka? tylko którego roku? czy mam podać prognozę na październik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.10.1982 poczęcie kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 styczeń 1987. Poczęcie luty 2011 i listopad 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.06.1994 październik 2015 mój bobas na każdym USG nie chce pokazać plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.03.1994 miesiąc poczęcia styczeń 2015 ciekawe czy Twoje wyliczenie pokryje się z płcią mojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i skończyło się wyliczanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość wczoraj 29 styczeń 1987. Poczęcie luty 2011 i listopad 2014 Pierwsze dziecko to chłopczyk, drugie dziewczynka. Daj znac czy to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możma w ogóle zajmować się takimi bzdurami. To tak głupie, że aż razi !!!!! Płeć jest zależna od NASIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość wczoraj 12.06.1994 październik 2015 mój bobas na każdym USG nie chce pokazać plci wychodzi dziewczynka. Daj znac jak już bedziesz wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj 11.03.1994 miesiąc poczęcia styczeń 2015 ciekawe czy Twoje wyliczenie pokryje się z płcią mojego dziecka usmiech.gif wychodzi chłopczyk. Daj znac czy to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.1981 poczęcie kwiecień 2013. ciekawa jestem czy zgadniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.7.1985, data poczęcia grudzien 2009 i styczeń 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się sprawdziło, będzie chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 23.01.1981 poczęcie kwiecień 2013. ciekawa jestem czy zgadniesz usmiech.gif wychodzi dziewczynka. Daj znac czy mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś 1.7.1985, data poczęcia grudzien 2009 i styczeń 2013 dziecko z 2009 wychodzi chłopczyk, dziecko z 2013- również chłopczyk. Daj znac czy mam rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie jest dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 19:11 Nie zgadza sie,bo mam dwie corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greta2000 wczoraj gość wczoraj 11.03.1994 miesiąc poczęcia styczeń 2015 ciekawe czy Twoje wyliczenie pokryje się z płcią mojego dziecka usmiech.gif wychodzi chłopczyk. Daj znac czy to prawda Xxx Zgadza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja to gość 9.19. U mnie. Ten kalendarz się nie sprawdza, bo mam dwóch chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem taki kalendarz to ściema. Nie da się "wystarać" dziewczynki albo chłopca. Można tylko zwiększyć prawdopodobieństwo. Współżyjąc przed owulacją, tak 2-3 dni, jest większe prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki, bo plemniki żeńskie żyją dłużej i są wytrzymalsze. Współżyjąc typowo w dzień owulacji, zwiększmy prawdopodieństwa poczęczia chłopca, bo plemniki męskie są szybsze. Właśnie dlatego, moim zdaniem podczas starań warto jest wyznaczać sobie fazy cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak i nie. Nie wiem u mnie co naprawde zadziałało, ale bardzo chciałam mieć chłopczyka. Zakupiłam książkę o planowaniu płci właśnie tą metodą, stosowałam dietę, pozycję, dzień cyklu- monitoring codziennie, mierzenie temperatury, testy owulacyjne. Jedyne czego nie zastosowałam to chiński kalendarz który pokazywał dziewczynkę- każdy jeden znaleziony w necie ale oczywiście byla to dla mnie sciema. Wiem że współżyłam w dniu owulacji i byłam pewna chłopca. Na usg lekarz stwierdził dziewczynkę. To moje drugie dziecko i mimo braku warunków dla trzeciego pragnienie synka jest tak ogromne że chyba spróbuje jeszcze raz i wtedy mimo wszystko mimo ze chinski kalendarz wydaje mi sie absurdem zastosuje wszystkie metody łącznie z kalendarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.08 Moim zdaniem taki kalendarz to ściema. Nie da się "wystarać" dziewczynki albo chłopca. Można tylko zwiększyć prawdopodobieństwo. Współżyjąc przed owulacją, tak 2-3 dni, jest większe prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki, bo plemniki żeńskie żyją dłużej i są wytrzymalsze. Współżyjąc typowo w dzień owulacji, zwiększmy prawdopodieństwa poczęczia chłopca, bo plemniki męskie są szybsze. Właśnie dlatego, moim zdaniem podczas starań warto jest wyznaczać sobie fazy cyklu. Jestem podobnego zdania. Marzyliśmy o dziewczynce, bo mieliśmy już 2 synów. Kupiliśmy cyclotest, komputer cyklu zaczęłam z nim stosować metodę objawowo-termiczną. Współżyliśmy 2-3 dni przed owulacją i się udało. Miesiąc temu urodziła nam się zdrowa córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×