Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Greta2000

Wyliczenia płci dziecka chiński kalendarz płci

Polecane posty

Gość gość
no to ja powiem z własnego doswiadczenia- pierwsze dziecko: zgodnie z kalendarzem ale zrobione dzień przed owulacją- chłopak, teraz idealnie w owulację (chciałam drugiego chłopca) monitoring i testy owulacyjne, dieta itp. tylko kalendarz pokazywał dziewczynkę ale bardzo zalezało mi na tym cyklu (długa historia) i niestety dziewczynka, wiec ja nie wierze w metode owulacyjną, na pewno trzeba łaczyc metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś podaj mi proszę datę urodzenia i miesiąc i rok poczęcia a sprawdzę czy w moim kalendarzu również masz dziewczynkę. Mozesz jeśli chcesz podać mi też daty poczęcia synków to też sprawdzę czy i u mnie sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli zajdę w ciążę w sierpniu 2016 r a moja data urodzenia to 10 grudzień 1992r to będę mieć dziewczynke czy chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2017
witam ja ur 03.9,1986 poczecie luty 2010 i sierpień 2012? i jaka płeć by była jesli do poczecia doszło by 3-4 wrzesnia 2016?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Czy mogłabyś wyliczyć kiedy można starać o dziewczynkę. Moja data urodzenia 29.11.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia

A ja chciałam bardzo mieć dziewczynę i wg kalendarza chińskiego powinnam zajsc w ciążę w grudniu. Tak tez się złożyło że akurat w grudniu zaszłam w ciążę 😀i wyszła dziewczynka. Z tego co pamiętam bierze się pod uwagę także wiek matki. Nie liczyłam się z tym, że to moze byc prawda ale jakos nam się udało. Z synem sprawdzałam i tez sie zgadzalo. 

To raczej w formie zabawy można sprawdzić, to tak jak wrozba w Andrzejki, ale skoro u mnie się sprawdziło dwa razy i u koleżanek też to może i cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×