Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaproszona do przyjaciolki na wesele bez osoby towarzyszacej

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam poza Polska i Europa. Moja przyjaciolka, ktora jest Polka wychodzi tutaj za maz. Zostalam zaproszona na wesele, ale bez osoby towarzyszacej, poniewaz nie jestem w zwiazku. Jest to totalnie nietaktowne w moich oczach aby osobe dorosla zapraszac na wesele bez osoby towarzyszacej, jednak oni chca pewnie ograniczyc koszta, wiec dlatego przyjeli taka taktyke. W takiej sytuacji zastanawiam sie, czy bedzie wypadalo wyjsc z tego wesele tuz po kolacji. Planuje byc na slubie, dac prezent, ewentualnie zjesc kolacje, i pozniej wyjsc. Na slubie bedzie glownie rodzina i znajomi ze strony Pana Mlodego, ktorych w ogole nie znam, wiec nie wiem co mam tam pozniej robic. Prosze doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem tego durnego zwyczaju ciągnięcia obcych osób na wesela waszych rodzin czy przyjaciół. Gdyby każdy miał normalne podejście to by poszedł sam jeśli jest sam i nawet kogoś poznał, czy pobawił się. A tak jedna z drugim ciągnie kogoś, bo "wstyd" iść samej, a potem świeci oczami jak się ktoś spije, czy pójdzie w tango z innym. Ja jak nie byłam w związku chodziłam sama i żyje i zawsze dobrze się bawiłam. Co chcesz fochy stroić, idź sama, zapłacisz za siebie i będzie dobrze. Jak Ci się nie spodoba to wyjdziesz, nikt Cię nie będzie na siłę trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze w kraju w ktorym mieszkam nie pobawisz sie, jezeli nie jestes z osoba towarzyszaca Tutaj nikt obcej osoby nie poprosi do tanca, wiec bede siedziala caly wieczor przy stole jak kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesela chodzi się żeby świętować z przyjaciółmi, bliskimi ich wielki dzień. Uważam że to nie jest miejsce na obrażanie się i pokazówki z wychodzeniem z wesela. Wiesz jaką mają sytuację, jeśli cięcie kosztów było konieczne to nie powinnaś strzelać fochów. Może to oni nie chcieli cię stawiać w niezręcznej sytuacji wiedząc że nie masz z kim przyjść, stąd takie zaproszenie? Jakoś ciężko mi uwierzyć w to że nikt cię nie poprosi do tańca, bywałam na weselach np. w UK i ludzie normalnie się razem bawili, wymieniali partnerami, nawet z kompletnie nieznaną im rodziną z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciecie kosztow nie jest z potrzeby, tylko po prostu taki typ osob. Z wychodzenia nie chce robic pokazowki, tylko po prostu chce wyjsc w odpowiednim momencie aby nie siedziec sama przy stole przez caly wieczor. A co do UK, to jest europejski kraj, wiec panuja inne zwyczaje niz tutaj gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noż napisz chociaż w tytule "do koleżanki". Przyjacółka to osoba, której leży na sercu dobre samopoczucie tej drugiej. Mogła przecież porozmawiać. Rób tak, żeby tobie było dobrze, na egoistki się nie oglądaj i na to co wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie jesteś? W Katarze? W Izraelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce nie jest az tak egzotyczne, ale rodzina Pana Mlodego jest, I ich bedzie najwiecej. Nie chce dokladnie pisac gdzie jestem, poniewaz nie wiem, czy ona tutaj nie zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta skąd od pochodzi? Z Pakistanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa z jakiej kultury się wywodzi pan młody. Jeśli to hindus to pewnie będzie fajne wesele :) No nie wiem co ci doradzić autorko, zobaczysz sama jak się będziesz czuła na tym weselu. Jeśli rzeczywiście będziesz się nudzić to wyjdziesz wcześniej, po kolacji, w razie czego wymawiając się złym samopoczuciem. Ale nie idź od razu z negatywnym nastawieniem, a nuż poznasz ciekawych ludzi i będziesz chciała zostać do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba towarzysząca, chłopak jednej z dziewczyn, podczas wesela kuzynki okradał gości. Zauważono to, wezwano policję. Okazało się, że gościu, to recydywista. Tak się czasem kończy chęć przyjścia na wesele z kimkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz powiedzialam przyjaciolce, ze bedac sama na weselu pewnie nie wytrwam do konca. Musialam prosic ja aby posadzila mnie przy jakims przyzwoitym stoliku, poniewaz oprocz jej i jej mamy absolutnie nikogo nie bede tam znala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz i zobacz jak bedzie. Jezeli bedziesz sie zle czula, to wyjdz, i tyle. Takie zaproszenie to wielki nietakt - tym bardziej jezeli nikogo tam nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobna sytuacje. Glupota jest zapraszac kogos samego na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo podobną sytuację jak wychodziłam za mąż zaprosiłam na nasz ślub i wesele przyjaciółkę która jest lesbijką i miała małą córeczkę więc napisałam na zaproszeniu że zapraszam ją razem z córką obraziła się powiedziała" co to ma być kórwa?zaproszenie mikołajkowe?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt glupoty dawac takie zaproszenie. Jak czlowiek nie ma z kim sie bawic, i nie zna nikogo, to co ma robic na takim weselu? Tym bardziej u jakis obcokrajowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerosc szczerosc i prawda
Wybacz mieszkam w UK 12 lat i jeszcze nie spotkalam sie z tym aby kobieta na brytyjskim weselu siedziala sama. Zawsze ktos poprosi do tanca nawet z grzecznosci - chyba,ze przyjaciolka wychodzi za maz za ciapatego to juz inna bajka, bo oni bawia sie tylko ze swoimi kobietami. Mysle,ze robisz z tego wieksze halo niz to wszystko jest potrzebne. Po za tym to jest slub przyjaciolki i zapewne zalezy jej abys tam byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chyba napisala, ze nie jest w W. Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam kiedys sama na weselu w Stanach. Strasznie sie wynudzilam, i nie poszlabym nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może warto porozmawiać z przyjaciółką? jeżeli masz jakiegoś partnera to ogromny nietakt, że zaprosiła Cię samą. Może myśli, że jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partnera nie mam, ale to nie znaczy, ze chce sama isc na wesele. Powiedzialam jej miedzy wierszami, ze to nie ladnie zapraszac dorosla osobe sama, i, ze w Polsce to byloby zle widziane, ale ja to wesele malo interesuje., wiec sie nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to Ci tak bardzo przeszkadza, to po prostu kogos zapros i daj nieco wiekszy prezent aby sie pokrylo. Na weselach zawsze sa takie sytuacje sa brano pod uwage, wiec dostawia Twojemu gosciowi krzeslo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodki bukiet
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×