Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

sprzedam ośrodek wypoczynkowy

Polecane posty

Gość gość

Mam do sprzedania ośrodek wypoczynkowy składający sie z 7 pojedyncych domków kepmingowych ( 4-6 osobowych) i 14 domków typu bliźniak ( tak jakby domek dzielony na dwie połówki czyli dwa małe domki 3-5 osobowe) oraz świetlicy znajdującej się na terenie ośrodka ( możliwość przeznaczenia na stołówke dla gości domków lub przerobienia na pensjonat z apartamentami )Obiekt znajdują się w pięknej malowiczej miejscowości Międzybrodzie żywieckie 100 m od jeziora żywieckiego . Możliwość zakupy pojedynczych domków ceny niskie do uzgodnienia okolica : las , woda , góry zapraszam serdecznie poniżej przesyłam zdjęcia obiektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenę podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena jest uzależniona ile domków byście kupowali cena za domek wolnostojący ok. 100 tyś zł cena za domek bliźniak ( 2 połówki ) ok. 130 tyś zł cena za połówke bliźniaka ok . 70 tyś zł cena za świetlice ok . 350 tyś zł cena za cały ośrodek ok. 1,5 mln zł. jednak domki znajdują się w miejscowości atrakcyjnej turystycznie więc inwestycja w nie jest gwarancją zwrotu z wynajmu dla wczasowiczów za domek wolnostojący zarabia się ok. 150 zł/doba a za połówke bliźniaka ok 120 zł / doba domki są w pełni wyposażone i nadają się do użytkowania jednak standard jest dość niski jak na dzisiejsze wymagania widoczny na zdjęciach więc na pewno po lekkim remoncie można na nich zarobić ok 200-300 zł na dobe polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można wiedzieć dlaczego sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domki są całoroczne mają ogrzewanie elektryczne ( zimą w miejscowości funkcjonuje popularny stok narciarski także turystów nie brakuje ) największe natężenie obserwujemy w miesiącach maj-wrzesień i grudzień - marzec w pozostałych miesiącach też przyjeżdżają ale pojedyncze grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tylko pełnomocnikiem /pośrednikiem nieruchomości więc absolutnie nie jestem ich właścicielką . Domki zostały wybudowane w połowie ubiegłego wieku dla pracowników zakładu pracy a mianowicie huty jedność s.a w Siemianowicach Śląskich . Jednak w 2003 roku zakłady te podupadły a domki zostały oddane w dzierżawę . w.w huta jest zadłużona i komornik zabrał jej majątek ( mieszkania , ośrodek wczasowy i inne ) i w 2015 r zostały wystawione na licytacje ( do stycznia b.r były tak jak mówię w dzierżawie i wynajmowane turystom) w styczniu ośrodek zakupiła agencja vax nieruchomości i teraz chce go odsprzedać i ja jestem pracownikiem w.w firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które prowadzą własne ośrodki wypoczynkowe i rozglądają się za odpowiednimi sposobami na przyciągnięcie klientów polecam skontaktować się z firmą http://www.system2wakeparks.pl/ Zajmują się budowaniem wyciągów do nart wodnych I wakeboardingu. Możliwość uprawiania sportów wodnych na pewno przyciągnie dodatkowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprzedaż takiego obiektu na własną rękę jest troszkę bez sensu. OK, można zaoszczędzić na wynagrodzeniu agenta, ale w rzeczywistości to tylko pozorna oszczędność. Tyle czasu ile straci się na szukaniu klienta oraz na pokazywaniu nieruchomości i wysłuchiwaniu niezadowolenia to szkoda gadać. Lepiej zatrudnić profesjonalnego agenta i rozwiązać sobie problem sprzedaży nieruchomości raz dwa.

Jakbyś potrzebował wsparcia to polecam Ci ich: https://www.agencjanieruchomoscizywiec.pl/ Sama miałam okazję skorzystać kilka razy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×