Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atreba88

Słuchawki hyperx opinie

Polecane posty

Cześć, Planuję zakup słuchawek nausznych, zależy mi na bardzo dobrej jakości dźwięku i wyciszeniu otoczenia. Ja planuję na nich słuchać muzyki, a mój chłopak pewnie czasem pożyczy do gier:) w necie znalazłam sporo dobrych opinii na temat hyperx cloud ale że jest to spora inwestycja to może znajdzie się tutaj jakiś użytkownik i podzieli się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie warto :) mój chłopak ostatnio zamówił w sferisie i jest zadowolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż pracuje w sferisie i mieli szkolenie produktowe i mówił że właśnie te słuchawki hyperx są bardzo dobre i jest zachowana proporcja ceny do jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat dostał ostatnio chyba HyperX po tym jak jego seneheisery się połamały i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszych słuchawek od hyperxów kingstona chyba nie miałem, serio:D także kupowane w sferisie, sklep na propsie i można porozmawiać z doradcami, wiedzą co sprzedają:p jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakiś szmelc mi wcisnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że sferis czy inny sklep wiadomo że zawsze sprzedawca będzie chciał sprzedać bo za to mu płacą ale fakt faktem złego słowa nie mogę na nich powiedzieć, a propo tych słuchawek to są naprawde bardzi fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×