Gość gość Napisano Lipiec 9, 2016 Hej, mam 16 lat i skończyłam 3 gimnazjum. Złożyłam wniosek o przyjęcie do dwóch szkół (licea) w każdej na trzy profile. Najbardziej jednak chciałabym pójść na biol-chem-fiz w pierwszym liceum. Próg punktowy to 120, ale przy składaniu świadectwa dowiedziałam się, że jest kilka osób na jedno miejsce. Oceny mam bdb, z wyników egzaminów jestem w miarę zadowolona, w sumie wychodzi mi ponad 143 punkty. Boję się, że to za mało. Wiem, że będzie utworzona tylko jedna klasa, czyli jest wolne ok. 42 miejsca.. koniec rekrutacji już niedługo, a ja stresuję się coraz bardziej. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach