Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowy pracownik u jubilera

Remanent przed pracą, POMOCY!

Polecane posty

Gość Nowy pracownik u jubilera

Dostałam pracę w salonie jubilerskim, zaczynam od 18 lipca, umowa już podpisana. Mimo, że zaczynam 18, to pracodawca kazał mi przyjść jutro, tj. tydzień przed rozpoczęciem pracy na remanent. Czy tak można? Przecież z tego co mi wiadomo, remanent powinien odbyć się dzień przed podjęciem pracy, bo co z tego, że tydzień przed zrobimy remanent, ja podpiszę dokument (obowiązuje mnie odpowiedzialność materialna), a przez ten tydzień coś zginie? Wtedy czy chcę czy nie, to odpowiem za to w kwocie 30/100. :( Czy pracodawca może aż tydzień przed zrobić inwentaryzację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisałaś odpowiedzialnośc? W życiu bym tego cholerstwa nie podpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwentaryzację może zrobić kiedy chce ale wybacz - remanent robiony tydzien przed zatrudnieniem nie może być podstawa do obciażenia cie niedoborami PILNUJ DAT!!! na dokumentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy pracownik u jubilera
Podpisałam i teraz żałuję, bo się naczytałam niezłych rzeczy. :/ W umowie mam napisane, że z chwilą spisu z natury jestem odpowiedzialna za rzeczy w sklepie. Natomiast pracę rozpoczynam 18 lipca, tak więc dwie daty tutaj są. O inwentaryzacji dowiedziałam się wczoraj, natomiast umowa spisywana była 6 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×