Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poduszki dekoracyjne

Polecane posty

Gość gość
poduszki i poszewki dekoracyjne kupisz w https://homello.pl/24-poszewki-i-poduszki :) ja mam od nich kilka i powiem Ci że jakość super, a ceny mają przystępne. Zamawiałam u nich już kilka razy i z zawsze w ciągu dni miałam rzeczy w domu :) zakupy zawsze przebiegały bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inka
Kolorowe, jednolite, z cekinami, napisami, w kwiaty, takie milutkie w dotyku - po prostu do wyboru, do koloru jak to mówią. Taki miałam super wybór na dobraposciel 24, jak sobie zamawiałam poszewki dekoracyjne do sypialni i salonu. Uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika54
Na karnix.pl możesz zamówić sobie poduszki ze swoim własnym nadrukiem :) myśle że to super opcja bo bedziesz mieć swoje oryginalne dekoracje. Ewentualnie jeśli nie masz pomysłu na własny nadruk możesz skorzystać z gotowych szablonów a jest ich ogrom do wyboru, także na pewno znajdziesz coś co Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wielką fanką tego typu gadżetów :) sama w domu mam mnóstwo poduszek dekoracyjnych. Według mnie wnętrze z nimi wygląda o wiele przytulniej ;) większość takich poduszek zamawiam z https://homello.pl/24-poszewki-i-poduszki bo mają fajną jakość i wzory a ceny też w sumie niskie :) niedługo zamierzam robić kolejne zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaola

Ja mam Poduszkę Premium z pufy.pl przepiękny wzór i materiał, który idealnie pasuje do moich szarości  i drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanan

Fajne nowości są w Room99 - ja zamawiam bardzo często z tego sklepu i jakość jest super, a przesyłka szybko dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w room99 to ostatnią nowość zamawiałam, piękne poduszki okragłe ze zloconym wzorem, super się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullka

Jak szybko z Room99 przesyłka dociera? Potrzebuje kupić na przyszły tydzień jako prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyyylda

Bardzo szybko dociera. Polecam ten sklep - raz że produkty są świetnej jakości, a swa że przesyłka jest bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na allegro poduszki są dość tanie, lepiej dobrać jakieś fajne poszewki 🙂 sama tak zamawiałam do siebie i w sumie fajne można rzeczy tam znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Często przeglądam internet w poszukiwaniu inspiracji. Ostatnio natrafiłam na zdjęcie kanapy z cudownymi poduszkami sznurkowymi. Oczywiście tak mi się spodobały że musiałam takie sobie kupić. Stacjonarnie niestety nigdzie znaleźć nie mogłam. Na szczęście siostra podesłała mi link do pracowni sznurka. Był tam duży wybór takich poduszek jakie chciałam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Allegro to słaba jakość, szczególnie za tanie poduszki... takie na raz są. Ja z Room99 kupowałam i polecam, super materiał, dobrze uszyte i oryginalne, niepowtarzalne wzory i kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Dnia 12.07.2019 o 07:25, Gość Annkana napisał:

Allegro to słaba jakość, szczególnie za tanie poduszki... takie na raz są. Ja z Room99 kupowałam i polecam, super materiał, dobrze uszyte i oryginalne, niepowtarzalne wzory i kolory.

Ja tez lubię produkty z room99 i nie tylko poszewki bo maja wile innych dodatków do domu o dobrej jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnusiaWwa

Też tam zamawiam bo przesyłka zawsze jest mega szybko, mają dużo fajnych dodatków do mieszkania w dobrych cenach. Modne kolory, modne wzory, a świetna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beetakka8

Bardzo fajne sa te nowe zasłony, świetnej jakości a i cenowo też dobrze wychodzi, wybór jest spory ja jestem bardzo zadowolona i zakupy często tam robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa
Dnia 5.08.2019 o 16:06, Gość Beetakka8 napisał:

Bardzo fajne sa te nowe zasłony, świetnej jakości a i cenowo też dobrze wychodzi, wybór jest spory ja jestem bardzo zadowolona i zakupy często tam robię.

W room99 maja tez zawsze jakieś promocji i zniżki także warto się rozglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana n

A mi udało sie kupić fajne poduszki w całkiem niezłej cenie na scandicsofa.pl. Fajnie wyglądają i muszę powiedzieć, że zarówno materiał jak i samo wykonanie zasługuje na uwagę. Solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Porządnie wykonane poszewki na poduszki w modne aktualnie wzory np. botaniczne czy geometryczne albo z pomponami kupicie w Little Dreams. Sklep jest internetowy, jakość poszewek jest super, wzory i kolory ciekawe, jest w czym wybierać. Plus też za fakt, że zamówienia realizują migiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×