Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

programowanie

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, czy któraś z Was uczyła się programować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam tak hobbystycznie. Jest to dziadowsko trudne. Trzeba być b. dobrym z matematyki. Ja akurat próbowałam swoich sił w Java

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, nie pociesza mnie to. skonczyłam humanistyczne studia, nie wiem co ze sobą zrobić. myślałam o c#, ale boje się, że tylko zmarnje czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam na początku tego roku, ale chyba jestem zbyt leniwa. Zaczęłam od C++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ? Programowanie nie ma praktycznie nic wspólnego z matmą. Tylko niektóre metody z niej korzystają. Trzeba dobrze analizować i być dobrym w rozwiązywanu problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób moge sprawdzić czy jestem dobra w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że sprawdzisz czy jesteś dobra w programowaniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko. Ale wystarczy, ze przerobię jakąś ksiazke i zrozumiem czy trzeba zrobić dużo wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście z tą ksiazka to mi chodzi o sprawdzenie predyspozycji... czy wogóle je mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy macie takie pytania to lepiej się do tego programowania nie bierzcie... Jak wyżej gość napisał: zacząć programować. Samo przeczytanie książki nic ci nie da. Trzeba usiąść i pisać. Albo będziesz rozumiała co robisz, albo walniesz w mur. I nie ma co wybierać prestiżowych języków na start. Możesz zacząć nawet od pascala, mimo że to przeżytek czy delphi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, i nie musi być to jakaś książka. Jest wiele kursów darmowych on-line. Ważne, żeby poradnik był zrozumiały, a nie pisany przez fachowca dla fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie ma co się zastanawiać, trzeba po prostu kodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna9511
Programowanie nie jest łatwe i często zajmuje wiele lat, ale zarobki w tym zawodzie są wyjątkowe wysokie, także z pewnością warto rozważyć naukę programowania. Podstawy można jednak opanować w kilka tygodni. W sieci widziałam sporo kursów online, choćby na https://kodologia.pl - znacznie ułatwiają naukę, a kosztują grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły sposób na zarobek. Oklamywac ludzi jak to po trzech miesiącach nauki zostaną programistami i będą zarabiać 15 tys i w ten sposób namawiać ich na kursy za 700 zl miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×