Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Tak powinien być karany ciapaty za tknięcie aryjskiej kobiety:

Polecane posty

Gość gość
Aryjskiej, czyli jakiej? Określenie Aryjczycy jest określeniem ludności zamieszkującej tereny obecnego Iranu. Faszyści rozciągnełi ten termin na skandynawów i siebie. Słowianie nie są Aryjczykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:21 - Słowianie i Bałtowie to potomkowie Sarmatów. Sarmaci to potomkowie Scytów. Scytowie to pokrewni Persom potomkowie Ariów. A więc Bałtosłowianie to ludność pochodzenia aryjskiego... A faszyści tłuku to Włosi byli... Tutaj masz prawdziwych Aryjczyków i pół-Aryjczyków z Afganistanu, Pakistanu, Iranu i Indii: https://www.youtube.com/watch?v=URqN0Iu64D4 https://www.youtube.com/watch?v=lbiwZzYJWuQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spytaj Adolfa co myslał o aryjskości slowian. A tak swoją droga to wierzysz w te bajki o Sarmatach?Jakos ci umkneło, ze ta bbajeczka była wymyslona przez szlachte dla szlachty, zeby jej samopoczucie poprawić. Jesli chodzi o resztę, a to większosć społeczeństwa, z której tez się wywodzisz (bo większość w Polsce to potomkowie pańszczyźnianych chłopów) to nie załapywali sie oni na tak wyszukane pochodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:41 - Badania genetyczne i językowe wskazują, że Słowianie to krewniacy/potomkowie indoirańczyków. Występowalność haplogupy R1a1 buja się koło 50%, a języki słowiańskie są bliżej spokrewnione z perskim i sanskrytem, niż francuskim, niemieckim, czy irlandzkim... Poza tym teza o sarmackim pochodzeniu Słowian została uznana za fałszywą, jednak w ostatnich czasach się ku niej skłania większość badaczy... A, co do AH raz, jego postać jest przekłamywana, dwa w 35 urządził w Berlinie drugi pogrzeb Piłsudskiego, a pod koniec życia (w marcu 44) miał napisać do Himmlera coś takiego: „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki" Ale nie napisałem, że AH to autorytet, tylko piszę obiektywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:41 - Ja mieszkam na dolnym śląsku, ale pochodzę częściowo od mieszczan, częściowo od szlachty pomorskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. buahahahahahahahah, przeczytaj to sobie jeszcze 200 razy to uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na dolnym śląsku, ale pochodzę częściowo od mieszczan, częściowo od szlachty pomorskiej ojej, a moi przodkowie przybyli do Polski z dworem Bony i mieli herby, kamienice w Krakowie , itp. I to na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:59 - czyli jesteś mieszańcem makaroniarskim, abo aszkenazyjskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:57 - W tym też trochę prawdy. Polski naród był z jednej strony degenerowany przez kontrreformację i rozbiory, z drugiej przez komunę... Polska powoli stawała się protestanckim krajem, pod kilkoma denominacjami i by się lepiej historia potoczyła, gdyby do tzw kontrreformacji nie doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
W dupu z aryjskością. Tak powinni karać każdego pedofila i gwałciciela niezależnie od rasy, barwy i wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:12 - Tego nie neguję. Zmierzam jedynie do tego, że tak również powinny karać dojrzałego ciapatego za tknięcie dojrzałej Aryjki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A suki co dobrowolnie idzie w jasyr to juz nie karac? Ja bym takiej wypalał krocze gorącym żelazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:47 - Nie, bo ma dobre geny i może zostać zapłodniona. Tragedią dzisiejszych czasów jest to, iż wśród najbardziej zbydlęconej ludności jest największy przyrost naturalny... Poza tym napisałem tknie, czyli odważy się, niekoniecznie weźmie w jasyr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kara podobno ma boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po obejrzeniu filmu nasuwa się jeden wniosek, aryjczyk musi mieć jasne oczy. więc przegrałam życie idę się pociąć :') :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:54 - A wiesz, jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×