Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Podrywanie kobiet nie ma sensu i jest formą poniżenia dla mężczyzny...

Polecane posty

Taka refleksje mi wczoraj chodziła po mieście... Bo czym w około 90% przypadków, jest podryw? Gość najpierw stara się podejść swój obiekt uwagi, napinać się, wydać kasę na rozrywki, żeby osiągnąć swój cel. A kiedy go już osiągnie wtedy nierzadko się szlifuje do tej drugiej połówki, napina, ugniata swoją osobowość jak plastelinę. Wydaje mi się nawet, że już lepiej odwiedzić prostytutkę, bo tam gość płaci, a przynajmniej ma względną gwarancję, że jego założony cel zostanie osiągnięty... Nie neguje ogólnego nawiązywania kontaktów, po najmniejszej linii oporu, kiedy ktoś nadaje na tej samej fali. Kiedy się spotyka laskę, która w 100% odpowiada wizualnym gustom i osobowościowym, kiedy człowiek naprawdę czuje się mile widziany... Nie rozumiem tych typów, którzy się starają, napinają, obmyślają strategię itd... Dla mnie to poniżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo może uderzasz do kobiet 8/10, a sam jesteś 5/10? to może warto uderzyć do kogoś równego sobie? nie no przecież co ja mówię... ty gardzisz brzydalkami :) to może w takim razie zainwestuj w siebie a nie leniu byś chciał zapinać 10/10 laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, jakiej kto jest oceny, to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawią mnie brudy na zasiłku, które mają pretensje do kobiet, że nie chcą się z nimi wiązać i twierdzą że dziewczyny lecą tylko na pieniądze, wygląd, zaradność, inteligencję i męskość xD a na co mają lecieć? xD na przegrywów mieszkających z rodzicami, twierdzących, że kobiety to sz*aty? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężczyzną i zgadzam się z Tobą całkowicie.Podrywanie kobiet jest poniżające.Mam swoją wartość i nie będę się zniżał do poziomu jakiegoś pieska latającego z uwieszonym jęzorem za suką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:03 - Akurat im bardziej kobieta nie w moim typie, tym gorsza z charakteru, więc twoja teza to lipa... Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że chciałbym zapinać 10/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta wybiera faceta .ktory jej sie podoba i dba o nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:37 - Jedno i drugie wybiera. Mnie kiedyś wybrała kobieta, którą olałem ciepłym moczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLV to prostak, z kindrsztubą na bakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:08 - No wiem, że k***a jestem prostak, ale jak to się ma do merytorycznej części moich wypowiedzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu są jakieś argumenty, by mówić o merytoryczności. To są jedynie wyznania znudzonego, rozżalonego i zmanieryzowanego facecika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie są same argumenty. A może ty nie rozumiesz argumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak 2 kobiety wyrobia 1 mezczyne albo na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pier*do*lną trujkąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba nie przyzna racji bo stracilaby adoratorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ktoś Ci się podoba, starasz się go zainteresować, a jeśli zainteresowanie wydaje się być odwzajemnione, starasz się sprawić mu przyjemność. To normalne i działa w obie strony. Zmiana osobowości, szlifowanie siebie ma sens tylko o tyle o ile sam czujesz taką potrzebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma, bo szkoda kobiety dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są chore oczekują mega przystojnych/modeli z wyglądu 10/10 mimo, że nie wyglądaja na takim poziomie żeby takiego faceta wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech obciaga komu innemu. na ulicy pelno lepszych jest. jutro w londynie bedzie ich FULL z przynajmniej 3x lepszym cyckiem wiec? za tydz to samo :) i tak co tydz bede sobie latal az mi s ie znudzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry cycek nie jest zły. Tego kwiatu pół światu i na pojedyńczych babach świat nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×