Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 ciąża, mąż nie chce tego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoras byla w podobnej sytuacji? Maz zawsze chcial tylko 2, ja 3 moze wiecej (u mnie to rodzinne). Ale w zyciu bym nie pomyslala, ze mnie oskarzy ze celowo!! zaszlam. Do tej pory jak o tym mysle to mnie nosi. Od tygodnia sa ciche dni bo on jest obrazony. Jestem w 2 miesiacu, starsze dzieci 5 lat i 10 miesiecy. Zabezpieczalismy sie ale coz (choc podobno poprzekluwalam bo chcialam tego 3 a on nie wierzy ze gumka zawiodla!). Pierwszym odruchem bylo kopnac go ... wiadomo gdzie. A teraz nie wiem co robic. Gdyby to jeszcze o finanse chodzilo, ale mamy ok 7k/miesiac to nie jest malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz 500 plus czyli 1 tys dodatkowo powiedz mu ze te pieniadze moze wziasc na dzifki to mu foch przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj wprost dlaczego nie chce. Mogl bardziej uważać wiadomo ze gumki zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak serio...? Jesli to nie prowokacja, to...uświadom meza skąd sie biorą dzieci i ze na jego nieszczęście nie zabijesz waszego dziecka! Ty go do lozka siła nie zaciągnęłas a ze antykoncepcja zawiodla...coz zdarza sie. Nie ma 100% pewności w żadnej metodzie prócz szklanki zimnej wody zamiast :P Na Twoim miejscu to JA bym zayebała fochem i wcale do niego nie mówiła! Niech sobie przemyśli co Ci zarzuca i jak bardzo skrzywdził Cie. Nic pod wpływem emocji nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 K na miesiąc a nie stać cie na implant antykoncepcyjny albo zwykłe tabletki, tylko na gumkach jedziesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 k to starczy na zabieg. www.mediklink.sk Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zły adres, poprawny to www.mediklinik.sk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 O Boże Boże bo Ci zyłka w doopie pęknie. A może nie każda kobieta chce ingerować sztucznie w swój organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 25 tys misięcznie i też nie ingeruję w organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, ze az tak zdesperowana, zeby zachodzic w ciaze 8 miesiecy po porodzie nie bylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocha to nie zaakceptuje. Polecam tabletki lub plastry antykoncepcyjne na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jak kocha to niech zaakceptuje wasze maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie jak ktoś nie chce dziecka to go nie ma. Nie zabezpieczjąc się dopuszczalas kolejną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchac chcial a dziecka to juz nie jak sie wspolzyje to zawsze trzrba liczyc sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawi cię jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porodzie bardzo łatwo zachodzi się znów w ciążę. Wtedy kiedy się człowiek nie spodziewa. Albo mu przemow do rozumu że dziecko od poczęcia potrzebuje akceptacji rodziców. Albo zaatakuj że nie uważał i okaz obojętność. Niech się focha, byle nie za długo. Przejdzie mu. To Ty bedziesz nosic brzuch, rodzic w mekach nie do zniesienia, nie mąż. Odbije Ci sie to moze nawet na zdrowiu jak mi. Dziecko kochaj i pomysl teraz o nim i o sobie, bo masz jeszcze inne maluchy do wychowania. Nowe życie jest cudowne. Mam trójkę i jestem po 40-stce. Mąż się zgodził na następne, choć planował tylko 2. Właśnie lecze kręgosłup by dać radę nosić czwarte dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bozszz, bo ciezko mu skonczyc w ustach albo na cyckach?! Jak swiadomie walił do środka to sam sobie jest winien trzeciej ciąży, bo chyba każdy głupi wie, że czy to tabletki czy gumki mogą zawieść jeśli spuszcza się do środka. Weź Ty go walnij w łeb, to może klepki wrócą mu na miejsce. Ciapa i idiota z niego...ze też takich sieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka wyraźnie pisze że się zabezpieczali prezerwatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślał że ma partnerkę a okazało się że to nie partnerka a zwierzę o umysłowości samicy rozpłodowej. Zawiódł się, czuje odrazę i że został wmanipulowany. Współczuję mu. Ale tak to jest wiązać się z tłukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i to jeszcze ja z 19.22. Sama odstawiłam tabletki bo po pierwszym dziecku trułam się tą chemią długie lata, mój facet nawet przy tabletkach spuszczał się rzadko do środka, staraliśmy się omijać stosunek do końca w dni płodne, albo dodatkowo braliśmy gumki. Jak odstawiłam pigułki to mieliśmy gumki, a nawet i bez gumek ale zawsze wyskakiwał tuż przed. Jakoś da się nie zajść, tylko tu musi być mądry facet, i tak 5 lat i nie zaszłam. Zaszłam dopiero jaj chcieliśmy. Teraz mamy 14 latka i zaraz nowego bobasa. Po prostu do tanga trzeba dwojga, antykoncepcja to nie tylko zmartwienie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek przerywany to nie antykoncepcja!!!!!!!!!!! I czesto prowadzi do nerwicy seksualnej u kobiet-zero przyjemnosci a lęk przed ciążą i tak jest. I tak co m-c nerwowe czekanie na @,by choć nie wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO Zaszła z gumą, yhy nazwie go MC Gywer :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.54. Nie do konca chodzi mi o taki tradycyjny przerywany, ze wyskakuje w ostatniej chwili, tylko o dokonczenie stosunku w ustach co bywa dla faceta nie raz bardziej ekscytujace, ale to nie ten dzial zeby opisywac to szczegolowo ;), ale wowczas raczej nie ma stresu ze sie moglo zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myslalam ze zadna antykoncepcja nie daje 100% gwarancji. Chyba ze abstynencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sie nie pisze sie ze antykoncepcja to 100% gwarancji(powinna) tylko,ze stosunek przerywany to nie antykoncepcja.To robi roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodz za nim...sam przyjdzie...jak mu przejdzie .poprostu pewno teraz ma wygodnie ..wiesz dziaciaki w wieku szkolnym ,przedszkolnym . po nocach nie wstaja a tu znow noworodek tu nie chodzi chyba o kase tu chodzi o wygode. sama mam wieksze dzieci i moze i bym chciala 3 dziecko ALE jak sobie pomysle że znow w nocy wstawa,karmic ,zmieniac pieluchy ,usypiac ...to wiesz co???? to mi sie zwyczajnie z lenistwa nie chce .moglam zaraz sobie zrobic po tym moim najmlodszym ale ... trauma po porodzie .teraz moze i bym chciala ALE ..Wygoda..wygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pisze o ciąży a ty,że ci wygodnie.Cos w temacie czy tylko o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×