Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sammm66

17latek i 24latka? Możliwe?

Polecane posty

Gość Sammm66

Hej. Mam 24lata i faceta 29lat. Coraz częściej zastanawiam się czy go kocham, pomimo że od 2 lat razem jesteśmy. Ok 2 tygodni temu poznałam fajnego chłopaka (17l) podoba mi się, ja jemu też, w dodatku jest słodki jak coś mówi. Wczoraj trochę się opilam i napisałam do niego żeby przyszedł, pisał do mnie z dużym dystansem... A ja mu pisałam skarbeczku itp - miałam glupawke... Dzisiaj on mnie obudził o 7 rano i napisał, że przyniesie mi butelkę wody mineralnej... ;) napisałam mu żeby wpadł na drinka i tak o to ma przyjść o 18:00. Wczoraj miałam na niego ochotę, wiem że muszę się powstrzymać, bo to dziecko. A pozatym jestem w związku, w który wgl nie jest zaangażowany mój facet. Przez te dwa lata zauważyłam jedną rzecz on chce ze mną być ale to ja mam koło niego skakać i dbać, a on to taki typowy mamisynek. Nie bd o nim pisać bo szkoda mi czasu. Pozdrawiam Sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez jestes dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammm66
Dzieckiem? Dzięki. Zależy dla kogo, chyba dla 60letniej osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe i fajnie bylo by ich podglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM skretyniała debilko, ile kafe Ci płaci za te posrane prowokacje? :-( :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammm66
Sory to do mnie? Jeżeli tak to pamiętaj że w sieci nie ma anonimowych ludzi a kodeks karny zabrania zniewazenia jeżeli Ci coś nie pasuje to nie odpisuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyśl się, gdzie mam twoje strachy. Jesteś niedojrzałą emocjonalnie , infantylną i ćwierćinteligentną gówniarą w różowych pieluchach i uszach z Playboys 'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×