Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabrysia2222

Co to za choroba? Z jakiej grupy? Co mi może być?

Polecane posty

Gość Gabrysia2222

Jakiś czas temu napisałam moje objawy no a teraz ostatnio się trochę zmieniły ostatnio do Stanów podgoraczkowych, ogólnego osłabienia, zmęczenia, bólów stawów (wędrujacych), powiększonych węzłów chłonnych, duszności, nadwrażliwości na światło, doszły bóle w nerkach które pojawiały się prawie codziennie i mało oddawalam moczu przy tym (obecnie przeszły mi nerki), bóle mięśni jeszcze doszły które też pojawiają się czasami, i ostatnio strasznie mnie swędzi skóra na dekolcie i na plecach przy ramionach (to nie zdarza się codziennie całe szczęście bo jak mnie napadnie taki ''atak'' swędzenia to drapie się strasznie i aż mam strupy na plecach i dekolcie no i lekkie krostki), a i od jakiegoś czasu jak wyjdę na dwór i jest choć trochę chłodno to mam strasznie zimne ręce chłopak mówi że nie trzymam ciepła. I wgl od stycznia tak poprostu bez żadnej diety ani ćwiczeń wgl bez odchudzania schudłam 19kg. Co mi może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłoniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zrobiłaś badania tak jak obiecałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziarnica. klasyczne obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia2222
W czwartek idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia2222
To ciężka choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chloniak toczen albo ziarnica . :) pozdrawiam cieplutko i milego lata zycze :):) buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic zlego :) przejdzie :) jakis wirus albo depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto zapieprzaj s ybko do lekarza.moj syn przechodzil z takimi objawami rok czasu.leczony na rwe kuls owa.tylko dzieki mojemu uporowi pociagnelusmy duagnostyke.wyszedl chloniak .obecnie jest w polowie leczenia.na kafe sie nie wyleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znac oczywiscie co ci jest.i nie nakrecaj sie bo jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć złożone objawy. Mogą wskazywać na chorobę ukladowa np toczeń albo nowotwory hematologiczne, czyli tak jak większość ludzi tutaj podpowiada. Ale to są rzadkie choroby, więc równie dobrze może to być coś banalnego, może jakaś przewlekła infekcja albo jakieś leki/suplementy bierzesz i nie zwrocilas na to uwagi? Po pierwsze za mało tu informacji więc możemy pogadać na priv, ale do lekarza musisz iść na pewno, mogę jedynie doradzić co zrobić we wlasnym zakresie i czego się domagać, żeby diagnostyka szybko przebiegała, bo jak wiadomo lekarze są różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto jakie rzadlie? Przejedz sie na onko to zobaczysz.to ze sa rzadkie to nie znaczy ze nas nie dotyczy.potrzebna blyskawiczna i glebsza diagnostyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×