Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DNowak

Praca opiekuna osoby starszej

Polecane posty

Gość DNowak

Interesuje mnie praca w charakterze opiekunki osoby starszej, znam trochę język niemiecki, posługuję się też językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Może moglibyście polecić mi dobrą firmę, która zajmuje się pośrednictwem pracy. Słyszałam, że wiele tego typu firm oszukuje, nie chciałabym się o tym przekonać na własnej skórze, tak więc szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepiej popytać wśród znajomych albo zasięgnąć opinii poprzednich klientów tego typu firm, to będzie najlepsze rozwiązanie. Rzeczywiście słyszałam o wielu nieuczciwych agencjach pracy, które naciągały ludzi. Powstało na ten temat sporo artykułów, także warto być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma polecała mi Promedicę, nie wiem bo w końcu nie pojechałam nigdzie, spróbuj jeśli chcesz. Oni nawet na kurs kierują jeśli ktoś nie zna języka, ale jak umiesz, chwili bym się nie zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafaa
Także jestem zdania, że nie ma sensu wybierać firmy z przypadku, taka decyzja musi być dobrze przemyślana inaczej możemy stracić sporo pieniędzy. Moja znajoma pracowała jako opiekunka w Niemczech, ale nigdy nie korzystała z pośrednictwa, zawsze jechała z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaMoskwa
A sprawdzałaś Centrum Pracy 24 z Gliwic? Oni oferują dobre warunki, są wiarygodni. Przed podjęciem współpracy trzeba przejść rozmowę kwalifikacyjną przez telefon, gdzie sprawdzana jest znajomość języka niemieckiego, trzeba go znać przynajmniej w stopniu podstawowym. Wynagrodzenie nie jest najgorsze, na miejscu pracy można liczyć na pomoc koordynatora w razie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga_
Miałam okazję współpracować z firmą Centrum Pracy 24, wszystko w porządku, nie było żadnych niejasności, także mogę ich polecić. Dużo moich koleżanek wyjeżdża z nimi do Niemiec do pracy, nie słyszałam, żeby któraś miała jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie przymierzam do takiej pracy, chce wyjechac na jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam ogłoszenia tego typu na http://www.praca-niemcy.com/, polecam zajrzeć, jeśli poszukujecie pracy w Niemczech właśnie. A tam pracy dla opiekunów jest zdecydowanie najwięcej z tego co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelczka
Najlepiej właśnie wyjechać przez agencje. Masz pewność , że wszystko załatwione i bez problemów dotrzesz na miejsce. Tu ofert mają mnóstwo http://www.centrumpracy24.com i nawet już dziewczyny o niej wspominały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karafa84
Wydaje mi się, że tutaj może być Ci ciężko coś takiego znaleźć. Ja sam szukam pracy na okres od nowego roku do końca kwietnia i googluję, googluję i googluję :/ znalazłem kilka portali ogłoszeniowych, ale przyznam że np. na takim gumtree to nikt jeszcze nawet nie odpowiedział. Chciałbym chyba jeszcze spróbować tutaj: http://oferia.pl/zlecenia/prace-domowe-ogrod/prace-domowe ale też nie mam za wielkiego doświadczenia w tym temacie i muszę przyznać że trochę tracę nadzieję - oby udało się znaleźć coś ciekawego, bo koniec roku tuż tuż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum pracy szuka osiolkow, zeby na nich pracowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×