Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie lustro w przedpokoju

Polecane posty

Gość gość

Przedpokój jest pierwszym widocznym dla mieszkańców tak wiec chciałabym kupić sobie jakieś porządne duże lustro. Co polecacie kupić? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej takie żebyś nie musiała ogladac w nim swojej twarzy.... ;/ xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrewa39
Poszperaj sobie w sklepach w sieci i wybierz lustro jaki Ci się najbardziej podoba. Sama swoje zamawiałam w sklepie Black Red White: http://www.brw.com.pl/lustra/ Możesz zerknąć bo mają tam dobre ceny na lustra oraz spory wybór luster. Ja zdecydowałam sie na proste lustro w srebrnej ramie. Mam niewielki przedpokój tak wiec cały jest urządzony w jasnych kolorach Dzięki temu wydaje się większy niż jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaPE
Lustro do przedpokoju najlepiej wybrać duże, żebyś mogła / mógł obejrzeć całą sylwetkę. Znajdziesz w sieci takie, podobnie, jak wiertła, żeby je powiesić: http://artykulytechniczne.pl/ na ścianie. Jaki rozmiar potrzebujesz tego lustra? W ramie? Czy bez ramy? No i w jakim stylu masz urządzone mieszkanie: nowocześnie czy raczej klasycznie, w meblach z duszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz zapytać bezpośrednio u jakiegoś szklarza,może cena będzie bardziej korzystna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą ofertę ma firma szklarska www.diamentsc.pl z krakowa . Warto zapoznać się z ich stroną internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeśli posłuchasz moich poprzedniczek i zdecydujesz się na szklarza, to możesz spojrzeć też na ofertę www.abcszklarz.pl, jeśli masz blisko do Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakrodomPL
Jeśli szukasz porządnego lustra do przedpokoju, to zapraszamy do nas: https://www.makrodom.pl/ :) mamy w ofercie rózne typy oraz rozmiary luster, dzięki którym będziesz mogła poprawić się przed wyjściem :) A my chętnie doradzimy przy wyborze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało mogę polecić firmę http://zakladszklarski.wroclaw.pl/. To zakład szklarski we Wrocławiu, maja bardzo dobre oferty luster, i nie tylko. Polecam osobom za interesowanym zajrzeć na podana stronę, tam więcej informacji w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w Przedpokoju znajduje się lustro zrobione na zamówienie. Lustro idealnie pokrywa całą ścianę i nie wychodzi poza krawędzie, dzięki czemu optycznie powiększa mój nieduży przedpokój. Wykonaniem lustra zajęła się firma www.zakladszklarski.com.pl Ich siedziba znajduje się w Rumii pod Trójmiastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika349
Może lustro na wymiar w stylowej ramie? Produkcją ręczną takich luster zajmuje się pracownia http://www.lustrowramie.pl/ Lustra na wymiar, to dobre rozwiązanie, bo można zamówić rozmiar odpowiedni do danego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolMasz

Jeśli zależy Ci na czymś oryginalnym i niepowtarzalnym to zdecyduj się na Pracownię Renes. To profesjonaliści od postarzania luster. Ich działa są oryginalne i będziesz miała pewność, że goście wchodzący do Twojego domu nie przejdą obok obojętnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana Wiczołek

To co tam się znajdzie zależy od wielkości pomieszczenia, układu, tego co tam chcemy mieć. Przy mniejszych powierzchniach lustro można umieścić jako front szafy. https://www.facebook.com/decoroom.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne lustra do przedpokoju znajdziesz też w ofercie www.szklolux-lubin.pl. Zamawiałam tam w ubiegłym roku lustro oraz panele szklane. Są wykonane bardzo starannie i ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka

Sprawdź sobie sklep artforma, ja mam od nich dwa lustra. Robią dobrą robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O lustrach wiedzą wszystko w Krakowie na Mogilskiej, polecam:) Można ich rzeczy kupować też internetowo przez lustro.com.pl. Na stronie mają też fajny intuicyjny formularz do zamawiania luster na wymiar a nie tylko tych gotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawiłabym na nowoczesne lustro,duże może jakieś lekko falowane? Ładnie wygląda na jasnej ścianie, lustra w w drewnianych ramkach są według mnie przestarzałe i tym bardziej nie pasują do nowoczesnych przedpokoi. :)

R.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtt

Bardzo mi się podobają lustra które sprzedaje Woodenadesign na swojej stronie woodenadesign.pl/lustra-105113-5.html. Najchętniej kupiłabym sobie do domu wszystkie, bo generalnie jestem zwolenniczką takich dekoracji – po pierwsze są praktyczne, po drugie szalenie estetyczne, a po trzecie odbicie lustra sprawia że wizualnie powiększa się przestrzeń w pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaaa

Są w stanie wyprodukować każde lustro ludzie z Krakowa, z zakładu na Mogilskiej (tu masz ich sklep: lustro.com.pl). Poza samą jakością szkła i ram aluminiowych to na pewno dużym plusem ich oferty jest też montaż i całkiem przystępne warunki cenowe jak się zestawi z innymi producentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaa

A może lustro połączone z szafą. ja mam takie rozwiązanie w przedpokoju. Zależy od gustu, ale ja nie lubię mieć powieszonych ubrań na widoku, a tak schowam do szafy i mieszkanie wydaje się dużo czystsze. Szafę zamawiałam na zona-design.pl maja bardzo duży wybór mebli na pewno każdy coś dla siebie znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 25.03.2019 o 10:53, Gość kubaaa napisał:

Są w stanie wyprodukować każde lustro ludzie z Krakowa, z zakładu na Mogilskiej (tu masz ich sklep: lustro.com.pl). Poza samą jakością szkła i ram aluminiowych to na pewno dużym plusem ich oferty jest też montaż i całkiem przystępne warunki cenowe jak się zestawi z innymi producentami.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Waczkowska

Ja zamiast samego lustra polecałabym szafę z lustrem castaway.com.pl wydaje mi się że zdecydowanie modniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To racja, szafa z lustrem jest dużo lepszym rozwiązaniem, bo dodatkowo zyskujesz kolejny domowy schowek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×