Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikkollo

ponad standard kurierem, da się?

Polecane posty

Gość pikkollo

hej, mam do sprzedania kilkadziesiąt sztuk rzeczy o bardzo dużej wadze. dzwoniłam do różnych kurierów i każdy że o wadze nieco powyżej 40 kilogramów to nikt mi paczki nie weźmie i jak nie wierzę to mogę sobie szukać do upadłego. jeśli mam to sprzedać tylko z odbiorem osobistym, to zostanie mi to na głowie, bo mieszkam w średnio uczęszczanej mieścinie i nikt tu po to jechać specjalnie pewnie nie będzie. nie wiem co mam robić :/ naprawdę nie da się tego wysłać żadną firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger1979
Da się na pewno bo mi kurierem przyszły drzwi samochodowe a miały skubane z 40 kilo na bank. Tyle tylko, że za groma nie patrzyłem czym, dostałem, podpisałem i wiśta wio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiskorzSłodkowodny
Ponad standard oznacza też wielkość paczki więc powinieneś sprecyzować. Ale z grubsza wiadomo o co chodzi i mogę doradzić Ci skorzystanie z usługi Sendego bo ostatnio nawiązali współpracę z inpostem który jako jeden z niewielu ponad 25 kilo również ma przedziały cięższego standardu kurierem, z maxem do 50 jak dobrze pamiętam. To byłoby dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i jak sądzę...jedyne :D a Sendego sprawdza się doskonale, mam od ponad roku i nigdy mnie nie zwiodło. Wprawdzie do tej pory DHLem, ale inpost jest raczej najlepszą firmą na dzień dzisiejszy więc też nie ma czego się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikkollo
czyli co, płacę tam za 25 kilo plus do tego jakieś koszty za większą wagę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erm8348843
To zależy o co pytasz, w sendego inpost masz tabelkę z wysyłkami - standard możesz wybrać też i do 50 kilo maxymalnie jak dobrze pamiętam. Zajrzyj na cennik zwyczajnie, na dhl musisz się zalogować ale inpost widnieje. zresztą logowanie nie zobowiązuje do niczego więc możesz założyć konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiskorzSłodkowodny
Tu masz cennik i dodatkowo kalkulator http://sendego.pl/cennik jak wypełnisz pola to wyliczy Ci ile dokładnie zapłacisz za paczkę jaka Ci się wymarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Samczyk
Wejdź na stronę http://korporacjakurieska.pl i wejdź w przesyłki niestandardowe... ale ja bym puścił 2 kartony po 20 kilo... byłby taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Samczyk
Sorry bo nie doczytałem...każda po 40 kilo... to i tak wejdź na ich stonę, jak nie da na zasadzie ponad standard, to zobacz "paletówkę"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Give Your Box
Najwygodniej i najtaniej dać takie rzeczy komuś kto jedzie w tym samym kierunku samochodem. Na przykład dostawczakiem albo busem. Nie musisz się męczyć z ograniczeniami u kurierów i całą masa formalności. Taki kierowca i tak jedzie, więc każda kasa jaką uda mu się zdobyć, to obniżenie kosztów. Dlatego wielu kierowców przy okazji chętnie przewozi przesyłki. Zobaczcie Give Your Box to taki blablacar dla paczek. Wpisujecie skąd i dokąd chcecie przesłać paczkę, wyskakują Wam kierowcy, którzy jadą w tym samym kierunku. Zdzwaniacie się, umawiacie cenę i datę i załatwione. W razie pytań dzwońcie do nas lub piszcie do nas na maila lub na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×