Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kocipuci

Kupić wycieczkę czy czekać na last minute?

Polecane posty

Gość Kocipuci

Po raz pierwszy chcemy wykupić last minute, ale nie dlatego, że musimy tylko dlatego, że dochodzą do nas głosy, że może być taniej. Czytam artykuły w necie i wychodzi na to, że można przewidzieć, że warto poczekać na jakiś kierunek, bo może stanieć. Tutaj http://elubin.pl/wiadomosci,15074.html przeczytaliśmy, że istnieją tacy fachowcy, którzy pomogą nam, powiedzą, na co warto czekać, gdzie będzie korzystne last minute, bo np. kurs waluty lub sytuacja polityczna się zmienia. Gdzie mogę takich ludzi znaleźć? Czy w biurze podróży mi powiedzą? Nie chcę płacić za dodatkową usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwiostka
Czytaj artykuły branżowe turystyczne, śledź promocje, jak będziesz wytrwała to w końcu utrafisz naprawdę dobrą ofertę. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzowska
Przeglądaj po prostu strony internetowe biur podróży, możesz też wybrać się do jakiegoś biura jak masz ulubione lub też do pośredników. Ogólnie wiele osób kupuje teraz last minute, nie ma się czego bać i nie trzeba mieć też nie wiadomo jakiej wiedzy żeby to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemaryna
Zależy jakie masz możliwości, jeśli możesz to pewnie że poszperaj w lastach, zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jak mówią poprzednicy. Proponuję ci zapoznać się z ofertą biura Alfa Tour bo mają teraz świetnie wycieczki a do tego stosunkowo tanie. Najlepiej sobie do nich przedzwoń i dowiesz się czy można na jakieś last minute liczyć :) ja w tym roku jadę z nimi do Tropical Island koło Berlina no ale to było już zaplanowane dużo wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferty last minute kuszą swoją ceną, ale nie zawsze możemy dostać tą, która nas interesuje. Dlatego polecam rozejrzeć się, za ciekawymi szlakami i wycieczkami i na własną rękę zająć się swoim wypoczynkiem. Pomocne może być http://www.alpina.turystyka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję zawsze wtedy kiedy chcę i szczerze mowiac bardzo polecam Coral Travel bo oni zawsze mają dobre i sprawdzone oferty! także warto jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×