Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 165 70

4 tygodnie do wakacji :)

Polecane posty

Gość gość 165 70

Cześć, został mi miesiąc do urlopu, wiec chciałabym poprawić swój wygląd. Może ktoś akurat teraz też zaczyna :) Aktualnie moja dieta wygląda tak: Na śniadanie trzy podwójne kanapki, z reguły żółty ser/szynka, sałata, pomidor, ogórek czy rzodkiewka. Chleb razowy, bez mąki pszennej. Pracuje fizycznie, więc staram się mieć to śniadanie w miarę duże, żeby starczyło mi energii do obiadu. Jadam po kanapce w odstępcach 1,5-2,5 h. Na obiad przeważnie niecale pól woreczka ryżu, do tego ok. 100 g mięsa mielonego z szynki lub kurczaka, warzywa na patelnię, jakaś cukinia, marchewka. Czasami ryba. Czasami jadam makaron. Na kolację przeważnie kanapki, 3-4, czasami płatki z mlekiem. Nie słodzę kawy czy herbaty, w pracy zawsze piję wodę niegazowaną. Staram się nie używać zbyt dużo soli. Jakie polecacie mi zmiany? Tylko nie mogą byc zbyt restrykcyjne, żebym w nich wytrwala chociaż ten miesiąc albo i dłużej;) Jakie ćwiczenia? Myślę nad plywaniem, niestety mam chore kolana i wiele standardowych ćwiczeń odpada, chodziłam na fitness, ale lekarz mi zabronił, bo stan się pogarszal. Z góry dziękuję za udzielanie się w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna jedyna rzecz: zlikwiduj chleb. Wprowadz owsianke na sniadanie. Tylko ta jedna zmiana, wiecej ruchu i 5 kg zleci Jestem trenerem wiec wiem o czym mowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chleb na śniadanie możesz przeplatać owsianka z owocami i ziarnami lub kaszą jaglana z takimi samymi dodatkami. Na kolację nie jedź węglowodanów tylko białko np. twarożek z warzywami, rybę, chude mięso. Co do ćwiczeń nie doradzę, skoro masz problem z kolanem. Tu chyba powinien wypowiedzieć się dobry trener lub rehabilitant. Czy myślałaś o aqua aerbiku? Może to byś mogła ćwiczyć bez szkody dla twojego kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chce zgubic ok 5 kg w 4 tyg. Ogolnie to musze 10kg, na poczatek do wakacji chce 5kg. Moze ktos ocenic moje menu: SNIAD: owsianka z orzechami na wodzie Przekaska ok 12: owoc OBIAD: piers z kurczaka, lub indyka, ryba z duza iloscia warzyw( pieczona lub gotowana). KOLACJA: jajka z warzywami, tunczyk z warzywami lub serek wiejski z warzywami lub kefir. Do tego codziennie Chodakowska. Bede wdzieczna za uwagi. Chce z 64kg zrzucuc 10 kg, wzrost 162. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 165 70
Dzięki za odpowiedzi ;) a co zamiast chleba mogłabym zabierać do pracy? Szczególnie, że jest dosyć gorąco i niektóre rzeczy przez kilka godzin mogłyby się popsuć. Aqua aerobik? Hmm, muszę sprawdzić, na czym to polega i czy jest w mojej okolicy w jakiejś rozsądnej cenie, ale ciekawy pomysł:) Ja właśnie też kolo 10 kg powinnam schudnąć, a do tego wyjazdu chciałabym chociaż kilka + ujędrnić skórę, zmniejszyć cellulit, poprawić stan paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamii
a ja bym powiedziala zebys jadla wiecej :) wieksza regularnosc w posilkach i wieksze zbilansowanie na pewno ci beda bardziej sluzyc niz samo wywalenie pieczywa, szczegolnie jesli jest pelnoziarniste.. ja tak zrobilam i schudlam 10kg ponad. bralam jeszcze tabsy iqgreen z zielona kawa i one tez bardzo podkrecily moj metabolizm ale pamietaj ze nie ma co sie katowac dietami. trzeba jesc zeby schudnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w miesiąc na jedzeniu połowy, spacerach i tabsach piperine forte zrzuciłam 5kg także czas jest, a jeśli chęci też to w ogóle cud miód :) ps. pieczywo razowe jadam do dziś, wagę utrzymuję na stałym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×