Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mileczka4794258

Zmiana nawyków żywieniowych

Polecane posty

Gość Mileczka4794258

Wprowadziłam 2 dni temu, nowe nawyki żywieniowe. Mój organizm szaleje, jestem senna, zmęczona, nie mam siły i nie jestem głodna, ale boli mnie żołądek. Mimo tego jakoś funkcjonuje, ale jest trudno... Czy to się unormuje? I tak mniej więcej za jaki czas? Dalibyście jakieś rady? Z góry dziękuję :) (wiem, temat z dyskusji ogólnej, ale dałam złą kategorie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, ale trudno ci cos poradzic bo nie podalas zadnych szcegolow dotyczacych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileczka4794258
To znaczy już od jakiegoś miesiąca, wprowadzam nowe nawyki, bo kiedyś jadłam słodycze, chipsy, bardzo dużo chleba białego, bułek, makarony, ogólnie dużo węglowodanów i teraz głównie węglowodany odstawiłam, ale chyba zbyt raptownie. Zjadłam przed chwilą bułkę, jedna mi spokojnie już starczy, a jutro zjem pół i tak jakoś stopniowo odstawie chleb biały i bułki i ogranicze węglowodany, a nie usune całkowicie.. Ogólnie to też zaczęłam jeść produkty o niskim ig, żeby unormować cukier i uczucie" głodu". Jem regularnie. Trenuje 6 dni w tygodniu (jazda na rolkach, zumba, cardio, gimnastyka, czasami biegam. Takie zmiany Wprowadziłam i realizuje. Teraz akurat ograniczyłam węglowodany i tak źle się czuje... Żyje na tabletkach przeciw bólowych i żeby zrobić trening, pije kawę, bo jestem ospała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×