Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tablica albo szyld we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość

Hej, otwieram salon fryzjerski pod Wrocławiem, chciałabym na budynku przykleić sobie tablicę albo jakiś szyld informacyjny, gdzie się takie rzeczy robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że firmy reklamowe zajmują się takimi rzeczami. Ewentualnie jak masz projekt i już gotowy plik to może jakaś drukarnia go wydrukuje w formie tablicy/szyldu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam własnie żadnego projektu, ba ja nawet nie mam pomysłu hehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zostaje Ci druga opcja, agencja reklamowa :) Ja kiedyś robiłam długopisy reklamowe w studiu optimo z wrocka, możesz ich zapytać czy robią takie szyldy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz szukam ich w googlach, może będzie napisane na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robią tam własnie takie grafiki itd? I nie wiesz czy to drogie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, wiem, że fajne długopisy robią z grawerem :)) Musisz sobie podzwonić i popytac, ale to agencja reklamowa to grafike c***ewnie zrobią na poczekaniu. Zadzwoń i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobią! Po telefonie jestem pozytywnie nastawiona, zobaczymy co z tego wyjdzie. dzieki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakład poligraficzny www.amigo-sitodruk.pl świadczy takie usługi. Mają bardzo szeroką ofertę i super ceny - warto zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na ich stronkę http://advmedia.com.pl/. Mają bardzo ciekawe pomysły i realizują nawet najtrudniejsze zadania. J au nich zamawiałam szyld do swojego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne szyldy można zamówić w tej drukarni http://amigo-sitodruk.pl/. Maja bardzo ciekawe pomysły i atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dużo ludzi zapomina o własnie takiej reklamie. Szyld musi być bo się skarbówka przyczepi...ale zawsze można zrobić szyld ciekawyszy i bardziej rzucający się w oczy. Bardzo ładne projekty i pomysły ma drukarnia www.advmedia.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu niestety nie wiem. Wiem, że w Krakowie zajmuje się tym firma http://www.signuskrakow.pl , ale pewnie i we Wrocławiu tero typu przedsiębiorstwa są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×