Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Poza Karolinką i Asią kobiety są chuj warte, taka prawda...

Polecane posty

Dlatego najpierw oświadczę się za Karolince Smerfetce, jeśli ona się nie zgodzi, biorę się za Joasię. Jeśli Asia by się nie zgodziła, mam jedną opcję, ale raczej moja wiara mi nie pozwala.... Ale generalnie, jeśli chodzi o ogólne zobowiązania i statkowanie się, to będę lał ciepłym moczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie chcesz idioto statkowac skoro bedziesz lal na to cieplym moczem? chcesz pro forma po co? by ukryc swoje gejostwo czy zeby lepiej wygladalo jak bedziesz sie bawic w wielka polityke :D czy ta smerfetka to ta metr sto szescdziesiat w kapeluszu z forume? xx zadna cie nie zechce, zatem odrzuc swoja dume i wiare - tak pozostanie ci tylko ta ukrainska kureffka z roksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:28 - Karolinka i Asia to dwa arcydzieła boże, dwie aryjskie piękności... To są takie kobiety, pod wpływem których można osiągnąć wyższy poziom egzystencji... A do ukrów, ukrainek mam obrzydzenie, jak do psiego g****a leżącego na chodniku... Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem - na całą resztę będę lał, poza Karolcią i Joasią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinny sie obie dowiedziec o sobie i dla zasady kopnac cie - w 1 półd**ek (to od Karolci) i w 2 półd**ek (to od Asi, a masz ty). xx xx to sie nigdy nie konczy dobrze. tez mialam zachlannie 2 alternatywy i skoncztylo sie samotnoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I u mnie też były dwie alternatywy i jestem sama z córeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×