Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wątek o pochwie, pytania do facet

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio kochałem się z dziewczyną, wczesniej tego nie robiłem i nie mam porównania, ale jakby to napisać... rozczarowalem się. Dziewczyna mówiła, że to jej pierwszy i rzeczywiście ten pierwszy raz był "trudny". Ale już za trzecim razem kochaliśmy się normalnie, dziewcyzna nie grymasiła iiii.. mam wrażenie, że ma luźną pochwę. To nie prowo i nie musicie mnie uczyć, że Ona się tam roziąga i takie tam. Byłem jednak przekonany, że rozciągnie się do kształtu penisa (nie mam mikro, jest normalnych rozmiarów), a nie w sposób taki, że właściwie będzie tam luźno. U samego wejścia do pochwy praktycznie nic nie czuję, a przez chwilę mało co nie palnąłem do dziewczyny "aa to już jestem w środku?" Panowie jak to u Was było? Też małe rozczarowanie, czy to normalne? Może to wina prezerwatywy, że odczucia tak się zmieniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaką masz grubośc penisa - jeśli ok 10cm w obwodzie to możliwe że nic nie poczuje, ja mam w obwodzie 15cm i nei zdażyło mi się zeby dziewczyna nie jeczała podczas wchodzenia w nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od pozycji w jakiej się kochacie. Z przodu czy na jeżdźca wtedy głęboko wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniotrzep rozczarowany haa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie "facet" nie miałem orgazmu. Trolle mogą wy*ier*alać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozczarowanie w chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22.07 dobrze mowi. bo pochwa w srodki jest roznych rozmiarow tak jak penis , jedna jest luzniejsza druga ciasniejsza. Jesli facet ma dosc grubego czlonka to potrafi wyczuc czy jest ciasna czy luzna , ale zawsze bedzie ja czul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak to jest. Ja czuję tylko jak wchodzę. Później to jakbym na deskorolce po hangarze jeździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie niech twoja dziewcyna pocwiczy miesnie kegla, wtedy bedzie mogla ci sciskac penisa w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieźle wkurzony
A wiecie nad czym ja sie zastanawiam? Jak to mozliwe że przez tysiące lat kobiety rodziły po siedmioro czy ośmiro dzieci, ich pochwy były szerokie a mimo to facetom to nie przeszkadzało i zapładniali je kolejny raz. Wiecie czemu im to nie przeszkadzało? Bo nikt im nie powiedział że to coś złego gdy dziewczyna jest luźniejsza. Dla normlanych facetów naszych dziadów i pradziadów to było normalne i się tym nie przejmowali. Musiały przyjść czasy współczesnych internetowych onanistów aby co głupszym i mniej doświadczonym wmówić że każda pochwa luźniejsza niż własna ręka jest zła. Macie dziewczyny z luźnymi? To się wykażcie i postarajcie a nie płaczecie. Jak tak dalej pójdzie to wymrzemy bo nikt nie bedzie potrafił zapłodnić zdrowej kobiety po jednym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×