Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki jedne facet 31

zdolnosc kredytowa na mieszkanie

Polecane posty

Gość taki jedne facet 31

Hej. Jaka mieliście zdolność kredytową i z jakimi zarobkami ? Wybieram się za niedługo do banku podpytać ,ale chciałbym wiedzieć od was. Obecnie mam dochodów średnio 5,5k netto miesięcznie do tego żona na wychowawczym i małe dziecko. miesięcznie wydajemy na życie około 3k ..zastanawiam się jak to określają banki ? czy może po prostu wpiszą tyle ile im powiem, czy jak ? Podobni minimalnie jest 1000zł na osobę + 200zł na kazda nastepna. Chcielibysmy kredyt tak na 350-400tyś z mozliwoscia wczesniejsze spłaty. Ktos z was moze poleca jaki bank daje korzystne warunki jezeli chodzi o wczesniejsza spłatę tj np w ciagu 5-7lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie na jakiś portal np bankier czy money itp i tam jak wpiszesz swoje dochody to wyjdzie Ci które banki udzielą Ci kredytu w podanej wysokości. Warunki kredytów w różnych bankach zmieniają się z tygodnia na tydzień(a przynajmniej tak było kilka m-cy temu). Kilka m-cy temu chyba BPH był najtańszy - wejdź sobie na portal finansowy który Ci pokaże gdzie aktualnie kredyty są najtańsze. Co do wcześniejszej spłaty z tego co czytałem ma być chyba jakaś rekomendacja KNF żeby po kilku latach we wszystkich bankach była taka możliwość połączona ze zwrotem chyba prowizji. Teraz niestety w stosunku do roku ubiegłego marże kredytów znacząco wzrosły :( jest to oczywiście związane z podatkiem bankowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepiej pójść do doradcy kredytowego, on wszystko wyjaśni, przedstawi oferty z różnych banków. Sam korzystałem z doradcy z NowodworskiEstates ;) dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podatek bankowy to majśmieszniejszy podatek o jakim słyszałem:) polska zadłuża sie u komercyjnych banków nakłada na nie podatek bankowy z którego spłaca dług "publiczny" a banki podwyższaja sobie marże czyli lichwe. dlaczego sami nie zaczniemy emitować waluty to nie mam pojecia. moe dlatego że banki duo zainwestowały w zbrojeniówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kto jest zły? no rząd bo przecież nie banki. niedługo pis zejdzie ze sceny a na głównego szbrownika rp zostanie mianowany petru przy pełnej approbacie zachodnich i polskich ekspertów ekonomiczncyh piertolących o izolacjonistycznym rządzie hamującym rozwój gospodarki przez inflacje.. ogólnie jeden wielki cyrk na kółkach. nawet byłoby to smieszne ale na tym sie nie skończy bo chciwe kooorfy nie znaja umiaru i granica zycie ludzkie (oprócz własnego) znaczy dla nich mniej niż para skarpetek. co nie dziwi bo zapewne sa to kooorefsko drogie skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą... wam to i tak bez róznicy. wolałbym nie wiedzieć tego co wiem bo już nie moge patrzeć na to co z nami robi ta zgraja pedałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty robin zmień nazwisko na robin z brukseli. "jest to oczywiście związane z podakiem bankowym" no faktycznie jest to związane tyle że nie jest to konsekwencja wprowadzenia podatku bankowego. nie ma co piertolić o jakiejs konkurencji na rynku kredytów. banki stanowia jeden organizm nie rywalizują ze soba w wanych kwestiach. wręcz przeciwnie tak sie lubia, że nin stop pozyczaję se nawzajem kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smao było z ostatnim kryzysem. zaczeli wciskać ciemnote że jeden gigant pozarł drugiego giganta i inne opowięści z krypty w wersji dla czterolatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz wróc. już nie moge patrzeć co sami robicie sobie swoim i moim bliskim oraz mnie przy okazji. oszustwo oszustwem wasza głupota nie usprawiedliwia oszusta ale nieuczciwosc oszusta nie usprawiedliwia równiez waszej głupoty. spokoojnie można powiedzieć że jesteście współodpowiedzialni za o co sie dzieje i co sie stanie w dodatku o ile w ogóle to macie z tego jakąś tysięczna część promila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsumowując bede was musiał wszystkich zatrzymac osądzić i skazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście sorose, bambosze, petru i inne ścierwo nie mają co lliczyc na łagodny wymiar kary kwestią która należy przemyśleć jest przebieg procesu. jak sie posadzi bonzów to reszta płotek zara wskoczy na ich miejsce bo kooorfa w końcu sa niewinni i zostali oszukani w dodatku troche ich oświeciło ostatnio. jak sie osądzi najpierw was to sie zrobi o o co chodzi bonzom od dłuższego czasu staraja sie wszystkim wmówić ze sa winnni. nie wiem kooorfa. może was ułaskawie i sie męczta ze soba jak tak lubita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak ryży zosanie prezydentem to ja wysiadam z tego pociagu. nie uznam zwierzchnictwa tego kooorfa lachociąga. moge udaac e czegoś nie widze ale kooorfa ta łasząca sie do wszystkich koooorfa działa mi naery jak on zostanie prezydentem to ja zmieniam obywaelstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcieliśta komuchów z po to mata tera komuchów z pisu. za rok bedziete błagać rudego żeby sie wam dał pocałować s dooope debile. robin z sherwood kooorfa. weź sie koorfa zastrzel z łuku pojepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by kooorfa chociaż udawał ze walczy w podziemiu albo cos. nie wiem. biegał i rozklejał plakaty to zamiast tego pojechał ciągnac lachy do brukseli i udzielać wywiadów z których mozna sie doiedziec jak zostać l********giem.. ja rozumiem, że tam praca dzifki jest opłacana najlepiej w europie ale jak widze starą wyjapana przez wszystkich koooorfe , któa miała milion koootasów w ryju to mi raczej odchodzi ochota na seks. jeszcze niech sie ubierze w jakieś zwiewne przezroczyste tiule i napiertoli trzy kilo tapety na ryj najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może on tam pojechał aplikowac na burdelmame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można spóbować w PKO BP i PEKAOSA na 350 tys na 30 lat potrzebny wkład własny minimum 10% wartości nieruchomości plus gotówka na opłaty to dodatkowe 3-5% wartośći nieruchomości w tym jest to zwykle prowizja za udzielenie kredytu, PPC 2% jeśli kupujesz mieszkanie na rynku wtórnym, notariusz, ubezpieczenie mieszkania, wpis do księgi wieczystej, a nawet ubezpieczenie od utraty pracy. Od 2017 trzeba mieć 20% wkładu własnego. Co do kosztów utrzymania to bank liczy tę samo wartość na każdego członka rodziny. część banków do kosztów utrzymania dolicza koszt utrzymania samochodu, polisy inwestycyjne np Deutschebank. Polecam pomoc doradcy kredytowego Is Better Than Money policzy Twoją zdolność i będziesz wiedzieć na co Cie obecnie stać czego możesz szukać do jakiej kwoty. Decyzja o zakupie mieszkania to decyzja na lata więc warto uzyskać najwięcej informacji na ten temat. http://www.isbetterthanmoney.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INVERNOR
Wszystko zależy od banku, w którym chcesz wziąć kredyt, oni mają swoje własne przeliczniki i ciężko stwierdzić od czego to zależy. Ważne żeby być w stałym kontakcie z notariuszem, moja pani Boroń-Radoń pomogła mi wykryć oszusta przy nabywaniu mieszkania, prawie zostałbym bez lokum z kredytem, więc zadbaj o wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×