Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przystojny 18 latek. Różnica wieku jest nieistotna.

Polecane posty

Gość gość

18 latek, blondyn, niebieskie oczy. Aktualnie z małym problemem z zameldowaniem ale z pracą. Nie jestem wulgarny, nie jestem lekkomyślny ani z nałogami. Silny, mądry, przystojny.. na tą chwile moim celem jest iść do wojska, ukończyć studia prawnicze z wyróżnieniem, przed tym jeszcze ożenić się z kobietą. mam nadzieje, że się poznamy. kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam jeszcze, że bardzo chciałbym se poruuchać gratis. Piszcie kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt, bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym blondynem, wiek 19 lat, 190 cm, oczy niebieskie, budowa muskularna, krew (ARh+), wykształcenie średnie- w przyszlosci absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy.. kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cockaa
zapłodnię kobietę. E-mail: kosela.69@o2.pl Pomagam z własnej woli dobroci Zdarzają się jakieś dalsze wyjazdy kilka razy w miesiącu, nawet i do innego województwa. W takich przypadkach czasem proszę o mala pomoc finansowa. Ale rzadko się to zdarza, zwykle wykładam z własnej kieszeni. Prywatnego samolotu jeszcze w posiadaniu nie mam ale będę dzialal i pomagał ile sił w maszynie. serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym poznać kobietę na poziomie 20-40 lat która szuka mężczyzny. Nie chodzi zupełnie o sprawy erotyczne, chyba, że masz takie wyobrażenie. Niedawno wyszedłem z woja i po 120 dniowym poście mam głupią ochotę spotkać się z kimś poznanym przez Internet. W skrócie.. Blisko 19lat (4lata w wojsku), przystojny, silny, czarujący, czuły.. Poza tym kobiety się o mnie biją znaczy o moją lice, czysty, zgrabny i bardzo rozochocony. Zostaw jakiś kontakt jeśli choć trochę Cię zaciekawiłem. Pozdrawiam was, drogie milusie z woj. Kujawsko Pomorskiego. Zdjęcia.. co która lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam pani lubiącej figle z młodym przystojnym mężczyzna. 100% dyskrecji kosela.69@o2.pl 18 lat. przystojny z duużym kuutasem. cieszcie się nadzieją i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przystojnym 18 latkiem również chętnym na spotkania ze starszymi i dojrzalszymi kobietami. chętny to nawet mało powiedziane wiec kluby, dyskoteki gdzie puszczają discopolo? w poniedziałek rano wybieram się do Torunia, nie mam jakiś większych planów oraz dachu nad głową. mam za to 2 tys złotych w kieszeni i mam zamiar być tam tydzień, także odwiedzę te kluby i puby z discopolo.. może któraś będzie miałą chęć zająć się przystojnym 18 latkiem z interesem 22cm. hehe pozdrawiam kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego żadna kobieta do mnie nie pisze? :( To może jakiś starszy Pan, może jakiś misiek, czekam słodziaku :P mój mail kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebane/ ped/ały bez zycia kur/wy, po c/huj się podszywacie pode mnie wy osły je.bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodzi panowie do mnie nie piszcie już, wolę jakiegoś dojrzałego misia ❤️ kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doirzałych misiów też tu na forum niezbyt dużo :( kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 37 lat i też bym coś zjadł i podupcył za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×