Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę żony ojca na weselu

Polecane posty

Gość gość

Moi rodzice rozwiedli się jak byłam dzieckiem. Teraz są w nowych związkach. O ile mąż mamy jest w porządku, to żona taty nie. Zawsze poniżała i upokarzała moją mamę i opowiadała o niej niestworzone rzeczy (typu, ze przyszła i błagała na kolanach mojego ojca, żeby do niej wrócił i miała próbę samobójczą z tego powodu- co jest g**** prawda). Na mnie potrafiła drzeć się, wyzywać, a nawet uderzyć, gdy taty nie było w pobliżu (w co niestety nigdy mi nie uwierzył, ale nie zostawiał nas więcej samych samych). Kazała na siebie przepisać działkę i mieszkanie, obie te rzeczy mam po babci (na szczęście tata wybił jej to z głowy). Jak zaprosić tatę samego, podczas gdy mamę chcę zaprosić z ojczymem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz tak zrobić, bo oboje rodzice mają nowych partnerów. Jak czułby się Twój tata gdybyś nie zaprosiła osoby, która mimo wszystko jest mu bliska? To będzie Twoje wesele i zaczynasz nowe życie, jesteś dorosła. Nie powinnaś po prostu brać do siebie jeśli będzie coś mówiła czy komentowała, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie nie zapraszaj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie zaprosiła. To Twój ślub i masz się na nim czuć dobrze, wśród bliskich osób, a nie wrogów. Zaproś samego ojca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie ktos zaprosil bez meza, poprostu tez bym nie poszla. Stanowimy rodzine, jestesmy razem w pakiecie i jesli ktos nie lubi mojego meza, to problem tej osoby, nawet jesli ma powod. Ja meza kocham i ide z nim albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona i tak nie chce przyjsc na ten slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×