Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

lubicie dywan w mieszkaniu czy raczej bez dywanu w salonie ?

Polecane posty

Gość gość

czy sa zwolennicy dywanu w salonie ? Bo ja nie mam ale słyszałam że lepszy jest dywan, oczywiście wełniany nie jakiś sztuczny bo te paprochy to idą w kąt pomieszczenia i roznoszą się na kapciach a dywan je zatrzymuje i jest lepiej bo później tylko odkurzyć co wolicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta02
Ja mam panele w calym domu, ale w salonie mam tez dywan. Nigdy mi sie nie podobaly dywany, zle mi sie kojarzyly, ale kiedy wybieralismy sofe do salonu w caya design to bardzo spodobaly mi sie dywany u nich wiec wzielam go razem z sofa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Arletka zareklamowala co chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam dywan, ale wtedy podłogi nie były takie ładne, jak teraz. Zero dywanów, zero chodniczków. To kurzorosty, siedlisko roztoczy, i wieczny problem z czyszczeniem, trzepaniem, pielęgnacją. Mam gole piękne podłogi i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dywanu, tak lepiej i czyściej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dywan w salonie to ma wisieć na ścianie a nie szmelcować się na podłodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam w ogóle dywanów w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy u siebie dywan w salonie jedynie bezpośrednio przy kanapie, tam gdzie się trzyma stopy. A to dywan na takiej zasadzie - https://dywanstyl.pl/kategoria/shaggy-i-wlochacze Sani przyznajcie, ze robi dużą różnicę i wyglądać efektownie. A jaka jest rola dywanu? No właśnie taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na podłodze owczą skórę, a poza tym żadnych dywanów, nie przy dwóch kotach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, po co dodatkowe utrudnienie sprzątania? Mam tylko jakieś małe, przy łóżkach. Psy, koty, dzieci to najwięksi niszczyciele dywanów i mebli tapicerowanych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zdecydowanie najlepszy będzie taki kierunek - https://dywanstyl.pl/kategoria/mlodziezowe-i-dzieciece Może i kudłacze wymagają wiele zachodu, ale nie zmienia to faktu, że wyglądają genialnie, nadają pomieszczeniu nowoczesności, no i dzieci je uwielbiają. U was to wygląda podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam deskę z artcore, drewniana ciemna, wydaje mi się, ze nie potrzebuje ona dywanu, poza tym raczej i tak bym nie kładła, chyba ze miałabym płytki, które są bardzo zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię dywany, ale wiem, że trudniej utrzymać je w czystości niż podłogę. Dlatego zakupiłam w PureVent Filters filtry typu HEPA, żeby odkurzacza lepiej kurz pochłaniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić każdy typ dywanu o różnej wielkości przez https://7kd.pl/. To jest sklep online marki 7 Krolestw Dywanow -importują dywany bezpośrednio z Turcji. Ja jestem zadowolona z jakośći materiału, runo nie za wysokie i nie za krótkie, bo wiadomo że te grube dywany to fajnie wyglądają są miękkie i w ogóle ale jak trzeba takie włosie odkurzyć to się robi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybrać dobry dywan do sypialni super napisali na blogu na http://7kd.pl/smartblog/66_dywan-do-sypialni.html. Jednak akurat sypialnia to jest dla mnie to miejsce gdzie po prostu musi być dywan choćby nie wiem co. W salonie mogę nie mieć, kuchni mogę nie mieć w przedpokoju mogę nie mieć, ale w sypialni – musowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz żeby doszło Ci obowiązku typu odkurzanie dywanu to kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dywan niesamowicie odmienia wnętrze - mam 4 dywany ze sklepu 7KD. Na blogu można znalezc mase wskazowek, które pomogą przy wyborze dywanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×