Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avrilla1234

zapalenie pecherza u dwulatka

Polecane posty

Wiam od wczoraj moja małą dosyć często boli pęcherz. nie przed siusianiem ani po siusianiu tylko przez caly dien ja boli ciagle się tam lapie i mowi ze boli albo często kuca lapie się za brzuch i tez mowi ze boli. i jej mocz stal się taki ciemniejszy. nie wiem czy isc z nia jutro do lekarza bo nie ma goraczki tesciowa mowi zebym jej zakladala pieluchę żeby jej ogrzać tylek. ale moja mala siusia już w nocnik i niechce tego zepsuc. może znacie jakies domowe sposoby na zapalenie pechrza czy faktycznie lepiej do lekarza pojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zrób badanie moczu, zanieś siuśki do laboratorium, jak okaże się że jest infekcja to do lekarza. Z domowych sposobów polecam sok żurawinowy sto procent z apteki lub syrop żuravit dla dzieci bez recepty, ale lekarz koniecznie bo może okazać się że konieczny będzie antybiotyk lub furaginum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leć do apteki po kubek i zrób badanie moczu z rana koniecznie! a z wynikiem idź do lekarza, najlepiej niech zaraz da skierowanie na posiew -jeżeli wyjdą bakterie- prywatnie kosztuje ok 40 zł zapalenie pęcherza to nie przelewki, źle leczone może przejść wyżej-na nerki wiem co piszę, bo moją córkę źle leczyli, bez posiewu- antybiotyk w ciemno i skończyło się krwiomoczem, szpitalem i długimmmmmm (prawie rok) leczeniem o wydanych pieniądzach nie wspomnę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×