Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Steciu

Nauka

Polecane posty

Gość Steciu

Witam mam 14lat i chciałbym się zapytać czy jest szansa na nadrobienie zaległości ze szkoły. Dokładniej nie skończyłem 1-semestru 1klasy gimnazjum ponieważ przeprowadziłem się za granice gdzie skończyłem rok szkolny lecz mama ma zamiar wrócić do polski gdzie bym chodził do 2klasy gimnazjum i chciałbym nadrobić cały rok szkolny znajdzie się jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Bydgoszcz
Uwaga Gimnazjalisto! Ważna informacja dla Ciebie! Reforma oświaty! Nie ukończyłeś gimnazjum lub obawiasz się, że go nie ukończysz?? Wraca ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum ogólnokształcące! To ostatni dzwonek dla Ciebie, aby ukończyć szkołę aktualnie obowiązującym trybem. W przypadku zapisu do naszej szkoły zapewniamy dwie promocje jednocześnie – wpisowe oraz czesne za 0 zł ! ! ! (bez żadnych ukrytych opłat) Wydajemy: - zaświadczenia do ZUS, MOPS - legitymację szkolną uprawniającą do zniżek na przejazdy oraz bilety wstępu - indeks Zapisujemy na wyższe semestry! U nas do wyboru masz 1 z 3 dostępnych trybów nauki: dzienny, zaoczny lub wieczorowy. Sam decydujesz, jaki tryb jest dla Ciebie najwygodniejszy! Do szkoły przyjmujemy bez egzaminów wstępnych czy konkursu świadectw. Decyduje jedynie kolejność zgłoszeń! Zapraszamy do naszego Biura NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy lub Wypełnij formularz na naszej stronie www, a oddzwonimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze warto sprobowac w NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy? Ja mialem podobna sytauacje do Twojej i nadrobilem bez problemu wiec polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobnie z liceum, przeniosłam się do NOVA na semestr wyzej! Nie załuję tej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova Bydgoszcz
Chcesz mieć zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, na basenie? Może nie masz legitymacji lub potrzebujesz zaświadczenia do ZUS-u? Dobrze trafiłeś! Wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Krasińskiego 2 w Bydgoszczy (II piętro). Nie daj się prosić! Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do NOVA Policealna Szkoła Medyczna w BYDGOSZCZY – Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO – dwa lata, Asystentka Stomatologiczna z ortodoncją ROK nauki za darmo.. i wiele, wiele innych  ! Zapraszam 790-400-178 lub facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×