Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wirja

Makijaż permanentny Warszawa

Polecane posty

Gość Wirja

Witajcie Warszawianki. Chciałam się zapytać gdzie robicie makijaż permanentny? Jestem w tym temacie nowa i chciałabym aby został dobrze wykonany, zachowując higienę itd. Zależy mi na doświadczeniu robiących makijaż. Nie musi być studio, byle by ktoś nie popełnił błędu... Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja robiłam swoje brwi w gabinecie na pradze. Gabinet Tivore ( www.tivore.pl ) Bardzo profesjonalnie, wszystko czyściutkie, sterylne a same brwi...jestem zachwycona :) Teraz mają tam świetną promocję i możesz wykonać makijaż praktycznie za połowę ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika pis
A może poszukaj coś tutaj http://mojsalon.eu/ Moja koleżanka ostatnio szukała na tej stronie dobrej kosmetyczki. Bardzo fajne miejsce wszystkie fryzjerzy i kosmetyczki w jednym miejscu, a do tego recenzje i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na makijażu brwi w salonie Magdaleny Bogulak na Pięknej 52. Robiłam je na początku lipca, za tydzień idę na uzupełnienie. Jestem bardzo zadowolona. Na początku brwi były mocno czarne i już z daleka rzucały się oczy, no po prostu jakby mi ktoś stempel przybił. Miałam wątpliwości czy dobrze zrobiłam... Jednak stało się tak, jak mi opowiedziała linergistka: już po tygodniu brwi mocno zjaśniały i zaczeły wygladać bardzo naturalnie. Są równo zrobione i dobrze. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka8512
Moja koleżanka robiła tutaj: http://permanentnymioduszewska.pl i wygląda świetnie. Bardzo mi się podoba szczególnie to, jak ma zrobione usta. Wygląda to tak jakby miała lekko umalowane i objechane konturówką. Naprawdę bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać mnie na zabiegi w dużych salonach, gdzie cena windowana jest przez ogromne czynsze, jakie płaci się w Warszawie. Tak więc szukałam i znalazłam; mikropigmentacja.vgh.pl Mam zrobione usta, brwi i kreski. Wszystko wygląda bardzo naturalnie. Z tego kontaktu skorzystała również moja mama, którą zeszpecono w tak zwanym renomowanym salonie. Teraz raz w roku będziemy sobie odnawiać nasze makijaże za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
Ja widziałam fajną ofertę w Warszawie w salonie Jest pięknie nie daleko w centrum Warszawy. Realizacje widziałam na fb na: https://www.facebook.com/pg/makeup.makijaz.permanentny.warszawa . Z tego co widać to dziewczyna wykonuje zabiegi te z pasją i zamiłowaniem. Warto tam się wybrać. Na pewno się wyjdzie zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam makijaż permanentny ale w Gliwicach na Andersena 34-36. Zarobiłam kreski na oczach i brwi. Bardzo ładnie mi to zrobili ... nie miałam żadnych skutków ubocznych. Ceny bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu Tivore w Warszawie. Po 8 miesiasach mam brwi w kolorze łososia. Miał byc efekt ombre, nie ma, za to na początku brwi są prześwity....to chybA miała byc próba zrobienia ombre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
ja brwi i górną kreskę na powiece robiłam u Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie (na ulicy Wilczej). Polecam jak najbardziej w mojej ocenie to najlepsza linergistka w mieście! Doradziła mi metodę włosową jeśli chodzi o brwi i to był strzał w 10 - są wyraziste a jednocześnie bardzo naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga3
najlepszy makijaż tylko w Estetyka Day w Piasecznie. Robiłam tam górną kreskę i podoba mi się efekt. Kreska jest dokładnie taka jaką chciałam, czyli cieniutka i bardzo delikatna, za to lekko podkreśla oko. Panie kosmetolog, które tam pracują to prawdziwe profesjonalistki, robią wszystko starannie i estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynar

Wirjaja tak samo jak ollamolla polecam Ci szczerze Dominikę z salonu jest pięknie ( znajdziesz ją na ulicy Wilczej, tuż przy salonie tatuażu). Jest bardzo dokładna, skupiona na swojej pracy i widać, ze zwyczajnie czuje i kocha to co robi. Pracuje na dobrej jakości barwniach, które nie uczulają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Ja polecam panią Esterę z Magic Visage. Robiłam już brwi i kreski na powiekach i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja polecam loveskinclinic na wilanowie 🙂 sama tam robiłam i jestem bardzo zadowolona, kolor i ksztalt sa swietnie dobrane, a efekt bardzo naturalny 🙂 naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visimka

Olka widzę, że od razu zdecydowałaś się na dwa zabiegi w Magic Visage? Oba robiła Ci Estera, dziewczyna ma doświadczenie w tym co robi wiec uważam, że warto udać się do salonu, żeby poprawić swój wygląd i naturę która dla niektórych nie była zbyt hojna 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Bardzo dobry makijaż robi Pani Marta Ifkowicz Gorzeń. Ma swój gabinet na ul. Żytniej 18. Bardzo miła babka na poziomie a przede wszystkim dokładna czysta i profesjonalna. Bardzo jestem zadowolona z jej usług 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest tu jakaś bardzo jasna blondynka która robiła permanentne brwi i wyglądają naturalnie? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaszek

ja jestem blondynką do tego jeszcze rozjaśniam włosy i mam makijaż permanentny brwi, wszystko zlaezy od pigmentu jakiego użyje lingeristka, ja rozbiłam brwi w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 i Estera dobiera kolor makijażu permanentnego indywidualnie więc nie ma co się martwić o dobór koloru trzeba po prostu wybrac odpowiednią osobę do wykonania takiej usługi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkia

ja również uważam, ze makiajż permanentny to świetna sprawa, wygoda a przede wszystkim można super skorygować naturalną urodę, ja od zawsze miałam problem z briwmai aż w końcu zdecydowąłam się na makijaż permanentny w salonie Magic Visage, zabieg robiła mi Estera ma świetną rekę jako lingeristka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka

Ja się zastanawiam nad brwiami własnie, jaą metodą tam robią, finkia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etolka

w Magic Visage robią makijaż permanetny różnymi metodami, wszystko zależy od indywidualnych preferencji bo Estera do każdej klientki podchodzi inndywidualnie, ja akurat zrobiłam metodą piórkową bo tak najbardzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Bardzo fajny makijaż permanentny robi Pani Urszula Gorzęń. Ma gabinet na ul. Żytniej. Jest dokądna, czysta i zna się na rzeczy. Pracuje tez na dobrych materiałach. Ja i moja koleżanka jesteśmy bardzo zadowolone z jej usług. Ważne jest jeszcze to że doradzi i podpowie co jest dobre a co nie. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Jeśli ktoś szuka dobrego salonu kosmetycznego na Warszawskiej Woli to polecam Healthy Beauty https://www.healthybeauty.pl  ulica Gostyńska 41 robią niesamowite brwi z wielką precyzją i dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posterka

w warszawie polecam też magic visage na mokotowskiej, robiłam u nich kreskę na powiece górnej i wyszło super, teraz oszczędzma mega dużo czasu na poranny makijaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILA

Hej. Ja z czystym sumieniem mogę polecić Lidię Gwarek (*a należę do kobiet, które naprawdę rzadko są zadowolone ze swojego wyglądu ;-P) . Lidia ma ogromne doświadczenie, bo zajmuje się permamentnym już ponad 15 lat. Wiem, że wyszkoliła już dziesiątki innych dziewczyn. I to się przekłada na efekt - ma fantastyczne wyczucie, robi wszystko wg najnowszych metod, z milimertową dokładnością, każdego traktuje indywidualnie. Przyjmuje na Powiślu w studiu kosmetycznym Beauty Lounge przy ul. Śniegockiej. Robiłam u niej brwi, usta i oczy. Wszystko super!  Sama wiem, jak trudno znaleźć kogoś, w ręce kogo bez obaw można "oddać swoją twarz", dlatego z przyjemnością wystawiam mega pozytywną opinię  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×